Newspaper

مسیر نما :

روزنامه ها و مجلات


خواندن روزنامه ها و مجلات به شما کمک می کند تا از آنچه که در جهان و سایر نقاط کانادا و در جزیره می گذرد، مطلع شوید. در کانادا می توانید از چندین روزنامه محلی و کشوری استفاده کنید و همچنین مجله های مختلف و متنوع را دریافت کنید.
بسیاری از این روزنامه ها و مجلات می تواند بوسیله پست به در منزل شما تحویل داده شود. بعضی از آنها هم به صورت آنلاین قابل دسترس هستند
 

مطبوعات


کانادا دارای دو روزنامه ملی است:

The Globe and Mail
National Post

گاهی اوقات روزنامه های بزرگتر، نشریات خاصی (مانند راهنمای املاک و مستغلات) را چاپ کرده و در ضمیمه روزنامه آنرا منتشر می کنند. در اینجا عناوین برخی دیگر از روزنامه ها و نشریات ذکر می شود:
مونترال:

24 :  روزنامه ای رایگان که همه روزه در سطح مترو و شهر توزیع می گردد.
metro :  روزنامه ای که به طبان فرانسوی در سطح شهر به صورت رایگان توزیع می گردد.
 

پرینس ادوارد:


گاردین، بزرگترین روزنامه جزیره پرنس ادوارد است و در شارلوت تاون منتشر می شود. این روزنامه شامل صفحات اخبار محلی ، کشوری و بین المللی و صفحات ورزشی و آب و هوا و بخش اجتماعی و سرگرمی و آگهی های طبقه بندی شده است.
مجله پایونیر دومین روزنامه بزرگ این جزیره است. این روزنامه از دوشنبه تا شنبه در سامرساید منتشر می شود ولی در سرتاسر جزیره قابل دسترسی است. این روزنامه دارای بخشهای مشابهی مثل روزنامه گاردین است.
 

مجلات


صنعت مجله کانادا، مجلات متعددی را بصورت هفتگی، هفته در میان، ماهیانه و یا دوره ای منتشر می کند. مجله ها اغلب روی یک موضوع خاص مانند تجارت، مد، موزیک، سیاست یا ورزش تمرکز می کنند.
در اینجا عناوین برخی از مجلات جزیره و  منطقه آتلانتیک را که دارای اطلاعات مفید و سرگرم کننده برای زندگی روزمره بوده و اطلاعات شما را در مورد فرهنگ منطقه آتلانتیک نیز افزایش می دهد.

مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام مورد برای دریافت ویزای تحصیلی مهمتر است؟

  • آیلتس آکادمیک 6-معدل 17-وقفه تحصیلی کم-پذیرش ازدانشگاه
  • دولینگو-وقفه تحصیلی با سابقه کار-تمکن مالی 10هزاردلار
  • تافل-ویزای ریجکتی قبلی-مقاله معتبر-ریکامندیشن-پذیرش کالج
  • ویزای مولتی-داشتن پرونده مهاجرتی-همراهی خانواده-پذیرش مشروط
شرکت کنندگان : تن

سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا