مهاجرت کانادا با سرمایه گذاری و کارآفرینی

مهاجرت کانادا و شرایط مهاجرت طبق قوانین سفارت کانادا در زمینه سرمایه گذاری و کارآفرینی

 یکی از راه های دریافت اقامت کانادا، برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی برای تجار و مدیران ارشد دارای سرمایه به میزان حداقل 350 هزار دلار کانادا است. این برنامه جهت توسعه و تولید اشتغال در کانادا با جذب سرمایه، افراد با تجربۀ تجاری و توان مدیریتی به وجود آمده است.
اگر شما نتوانسته اید از راه های دیگر به خاطر سن بالای 35 سال و مشمول شدن به سربازی فرزند پسر و نداشتن آیلتس 6.5 به بالا و نداشتن پیشنهاد کاری و ... به کانادا مهاجرت کنید، میتوانید از طریق مهاجرت سرمایه گذاری و کارآفرینی که در زیر بیان شده است، ویزای اقامت دائم که به پاسپورت کانادا میرسد، دست پیدا کنید.
سوالی که بسیاری از هموطنان از ما تلفنی یا از طریق فرم ارزیابی یا وبلاگ پرسیده اند، اینست که کدام کشور ارزانترین و سریعترین راه مهاجرت را دارد، چون معمولا با بسیاری از وکلا صحبت نموده اند و با حجم انبوهی از اطلاعات مواجه شده اند که تصمیم گیری را برایشان سخت نموده است،

ما در زیر دلایل مهاجرت به کانادا را برای این دسته از سرمایه گذاران بیان می کنیم:

 الف-   کانادا در حال حاضر ارزانترین روش مهاجرتی را از طریق استانی دارا می باشد، اگر مقایسه کنیم، میبینیم که:  در حال حاضر مهاجرت سرمایه گذاری استرالیا حدود 800هزار دلار، آمریکا بین 500 تا یک میلیون دلار (که با احتساب پرداخت حقوق 7کارمند طی 5 سال این رقم به دوبرابر می رسد) و ویزای اتحادیه اروپا (مجارستان و بلغارستان و ..) در حدود 300هزار یورو می باشد. کانادا با سپرده گذاری 100هزار تا 350 هزار دلاری(برمبنای دلارکانادا) روشی سودمند خواهد بود.

 
ب-   شما و خانواده تان در کانادا از بیمه خدمات درمانی رایگان تا آخر عمر برخوردار خواهید بود. البته اگر مشغول به کار شوید، میتوانید بیمه درمان کامل دندان را داشته باشید.
 
ج-   تمام فرزندانتان از تحصیل رایگان برخوردار خواهند بود. بسیاری از دانشگاه ها به شما بورس و وام -اگر مقیم باشید و نه دانشجوی بین المللی International Student تعلق می گیرد. در حال حاضر مثلا تحصیل در رشته فیزیک در دانشگاه کونکوردیا در شهر مونترال برای یک فرد مقیم رایگان و ماهیانه 570 دلار کمک تحصیلی به فرد داده می شود.
 
د-   برخلاف آمریکا، کانادا کشوری امن است که حق حمل اسلحه ممنوع است.
 
ه-   تعداد زیادی از ایرانیان در شهرهای تورنتو، ونکوور، مونترال، ساسکاچوان، کلگری و نیوبرانزویک زندگی می کنند.
 
و-   به راحتی با جامعه کانادا و فرهنگ های مختلف آن تطابق پیدا کنید.
 
ز-   از مزایای زندگی در کشور تراز اول بهره مند شوید و بتوانید از مزایای پاسپورت کانادایی بهره مند شوید.
 
هـ-   از آب و هوای عالی آمریکای شمالی و مناظر آن لذت ببرید و فارغ از شلوغی و ازدحام با آرامش زندگی کنید.

شرایط مهاجرت کانادا

حال برای بررسی نحوه مهاجرت باید نکاتی را بدانید، این نکات حق مسلم شما است:

اولین نکته انتخاب وکیلی است که بتوان به آن اعتماد کرد و طی عقد قرارداد کار را شروع کرد.
سازمان مهاجرتی گنجی  وکیل رسمی کانادا می باشد و قرارداد شما با جزئیات پرداخت، تعهدات طرفین و الزامات با یک شرکت ثبت شده در ایران و همچنین ثبت شده در مونترال کانادا خواهد بود. که سابقه 15 ساله حضور در امر مهاجرت تضمین خوبی برای شما خواهد بود.
دومین نکته انتخاب بهترین روش مهاجرت به کانادا توسط ما با بررسی دقیق شرایط شما، طی جلسه مشاوره حضوری توسط آقای گنجی یا برادر ایشان در دفتر تهران یا کانادا است.
سومین نکته داشتن پرونده ای کامل و طبق آخرین قوانین کانادا است. که لازمه آن شرایطی است که ما در شرکت خود برای شما مهیا می کنیم:
 - ارائه خدمات در زمینه ترجمه مدارک شما و تاییدات مربوطه
 - ارائه کارشناس رسمی املاک برای ارزیابی ملک های شما
 - ارائه خدمات حسابرسی توسط حسابدار خبره
 - ارائه خدمات توسط مدیر بخش Process به هریک از موکلین در کلیه مراحل 
 - ارائه خدمات در زمینه اخذ بلیط کانادا با قیمت مناسب و همراهی در کانادا در زمان مصاحبه توسط یکی از کارمندان دفتر مونترال ما
 - ارائه مشاوره در تهیه مدارک مورد نیاز
 - ارائه خدمات پس از ورود به کانادا
 - ارائه خدمات آموزش زبان انگلیسی توسط مدرس تخصصی آیلتس

توجه:
همه ساله در سراسر جهان تعداد زیادی پرونده سرمایه گذاری و کارآفرینی به سفارت های کانادا ارسال می گردد، آمار منتشره توسط اداره مهاجرت کانادا بیان می کند که 36درصد این پرونده های دارای نقص کلی مدارک بوده اند و عودت داده می شوند، دلیل آن هم نداشتن وکیل جهت رفع نواقص است. 
پس همیشه شانس دریافت اقامت کانادا را با مشاوره با یک وکیل خوب امتحان کنید. میتوانید فرم ارزیابی رایگان ما را برای این امر پر کنید.

در حال حاضر یکی از برنامه های زیر جهت کسب اقامت دائم کانادا در جریان است:

سرمایه گذاری استان کبک پرداخت  350.000 دلار کانادا به یک بانک کانادایی به عنوان واسطه بین شما و دولت کانادا

این روش نیاز به سکونت در کبک و داشتن مدرک زبان ندارد و فرد سرمایه گذار و خانواده اش از ابتدای ورود مقیم دائم کانادا خواهند بود و از بیمه رایگان و حق تحصیل و کار و ... برخوردار خواهند بود و می توانند در هر کجای کانادا زندگی کنند. 
در حال حاضر سریعترین روش کسب اقامت خانوادگی در کانادا می باشد و در سال 2021 پرونده قبول می کند و متقاضیان می توانند از فروردین ماه 99برای عقد قرارداد مراجعه کنند. برخلاف گذشته باید از سهمیه مشخص شده برای هر وکیل مهاجرت استفاده کنید و اولویت با کسانی است که سریعتر اقدام نمایند.

اگر تمایل دارید زمان پرونده سرمایه گذاری کبک خود را سرعت بخشیدو هم اکنون در مصاحبه کبک قبول شده اید  با ما تماس بگیرید
 

سرمایه گذاری در استان ساسکاچوان

این استان دارای دو روش است: برای بخش کشاورزی شما باید دارای سوابق مرتبط با کشاورزی باشید و سرمایه 500 هزار دلار(زیر40سال حدود 300 هزار دلار) در ایران به صورت ملک نشان دهید و با سپرده گذاری 75 هزار دلاری اقامت کانادا را بگیرید. برای بخش غیر کشاورزی باید 500 هزار دلار دارایی و بیزینس 300 هزار دلاری طبق بیزینس پلن ما با تعهد ایجاد کار برای 2 کانادایی انجام دهید تا بتوانید ویزای کار در ابتدا و بعد از موفقیت اقامت بگیرید. در هر دو روش باید آیلتس 5 داشته باشید.متقاضی باید در استان زندگی وکار کند وحضور مستمر در بیزینس داشته باشد.
 

سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا(ونکوور) یا در استان بریتیش کلمبیا(حومه ونکوور) 

مبلغ 400هزار دلار کانادا به عنوان خرید یک بیزینس در ونکوور یا حومه پرداخت می نمایید. در ایران دارایی ملکی یا پول نقد به نام خود یا همسرتان بیش از 600هزار دلار کانادا باید نشان دهید.نیازمند آیلتس 5 هستید. متعهد به ایجاد کار برای یک کانادایی هستید. در این روش شما با ویزای کار وارد کانادا شده و بعد از موفقیت بیزینس در آنجا برای شما در خواست اقامت دائم می دهیممتقاضی باید در استان زندگی وکار کند وحضور مستمر در بیزینس داشته باشد..
 

سرمایه گذاری در استان پرینس ادوارد

برای این برنامه باید مبلغ 250 هزار (شامل هزینه سرمایه گذاری و دولتی و ...) را در این استان سرمایه گذاری کنید. از مبلغ فوق به شرط 6ماه زندگی 25هزار دلار و یکسال زندگی 50هزار دلار و راه اندازی بیزینس 200هزار دلار بازگشت داده می شود. برای اقدام باید مدرک زبان آیلتس 5 و حداقل مدرک دانشگاهی داشته باشید. بیزینس پلن ارائه شده به اداره مهاجرت Prince Edward Island باید شبیه کاری باشد که در حال حاضر انجام می دهیدمتقاضی باید در استان زندگی وکار کند وحضور مستمر در بیزینس داشته باشد. انجام مصاحبه و سفر از استان الزامی است سپس میتوانید اقامت کسب کنید.

سرمایه گذاری در استان  نیوبرانزویک

این استان در ابتدا نیازمند اثبات دارایی 600 هزار دلار کانادا برای املاک دارای سند رسمی در ایران است.سپس می بایست مبلغ 100 هزار دلار سپرده گذاری نماییدو 50 هزار دلار هزینه مرتبط پرداخت کنید. داشتن مدرک ایلتس 5 اجباری است.امکان اخذ اقامت وجود دارد.متقاضی باید در استان زندگی وکار کند وحضور مستمر در بیزینس داشته باشد.

سرمایه گذاری در استان نوااسکوشیا

در این استان باید مبلغ 600 هزار دلار کانادا دارایی خالص به صورت ملک یا پول نقد نشان دهید.سپس 150هزار دلار سپرده گذاری نمایید. بعد ویزای کار دریافت و بعد از انجام تعهدات برای اقامت اقدام نمایید. داشتن ایلتس 5 اجباری است.متقاضی باید در استان زندگی وکار کند وحضور مستمر در بیزینس داشته باشد.

سرمایه گذاری در استان منیتوبا

در این استان باید مبلغ 500 هزار دلار کانادا دارایی خالص به صورت ملک یا پول نقد نشان دهید.سپس 250 هزار دلار در وینیپگ یا 150هزار دلار در شهرهای دیگر سپرده گذاری نمایید. بعد ویزای کار دریافت و بعد از انجام تعهدات برای اقامت اقدام نمایید. داشتن ایلتس 5 اجباری است. متقاضی باید در استان زندگی وکار کند وحضور مستمر در بیزینس داشته باشد.

مهاجرت کانادا

شرایط لازم جهت برنامه مهاجرت سرمایه گذاری کانادا

برنامه سرمایه گذاری کبک

شرایط لازم برنامه کبک
مقصد هر منطقه در کانادا (یا کبک)
حداقل دارایی 2میلیون دلار $ کانادا – قانوناً کسب شده باشد
(شامل ملک - سپرده بانکی مربوط به خود یا همسر)
سابقه مدیریت  مدیریت یا مالکیت یک شغل یا شرکت در 5سال گذشته
(فرد دارای شرکت ثبت شده یا پروانه کسب معتبر یا مدیر ارشد باشد)
سرمایه گذاری 1.2میلیون دلار کانادا به مدت 5 سال با تضمین دولتی بدون سود
(یا پرداخت 350 هزار دلار بدون بازگشت)
موارد دیگر داشتن حداقل دو نفر پرسنل بیمه شده -
حسابرسی 5ساله شغل خود- کارشناسی رسمی املاک
 
 

برنامه مهاجرت استانی کانادا

شرایط لازم برنامه استانی منیتوبا-نیوبرانزویک-ساسکاچوان
مقصد یکی از استان های منیتوبا - ساسکاچوان - نیوبرانزویک
حداقل دارایی 600,000$  کانادا – قانوناً کسب شده باشد
(شامل ملک - سپرده بانکی مربوط به خود یا همسر)  
سابقه سهام داری یا مدیریت مدیریت یا مالکیت یک شغل یا شرکت در 3سال گذشته
(فرد دارای شرکت ثبت شده یا پروانه کسب معتبر یا مدیر سازمان باشد)
سرمایه گذاری 250,000$  کانادا در یک استان و خرید بیزینس و فعال نگه داشتن آن
موارد دیگر داشتن حداقل دو نفر پرسنل بیمه شده -
حسابرسی 3ساله شغل خود-کارشناسی رسمی املاک
 


روش های سرمایه گذاری با توجه به هر استان متفاوت است، که نیازمند بررسی دقیق و انجام مراحل مورد نظر به صورت کامل توسط یک سازمان رسمی دارد.  موسسه گنجی با بهره گیری از تیم مجرب و تجربه قبولی پرونده های گذشته، اطمینان خاطر شما را در راه انتخاب جلب خواهد نمود.
 

نظرسنجی مهاجرت کانادا

آیا ورک پرمیت کانادا با ویزای توریستی ایرانیان بعد از 28فوریه 2024 تمدید می شود؟

  • تمدید نمی شود.
  • تمدید می گردد.
  • من روشهای بهتر را اقدام می کنم.
شرکت کنندگان : تن