سازمان مهاجرتی حقوقی گنجی Ganji Immigration Services

مسیر نما :

حضور موفق در طی سالیان گذشته، نیازمند بهره گیری از تجربه و دانش حقوقی کافی در زمینه خدمات مهاجرتی است  سازمان مهاجرتی حقوقی گنجی، با مدیریت وکیل رسمی مهاجرت کانادا و بهره مندی از تیم حرفه ای توانسته است به سوی این امر گام نهد. عضویت به عنوان وکیل رسمی ICCRC (شورای مشاورین مهاجرت کانادا) و ثبت شرکت در ایران و کانادا با هدف ارائه خدمات مشاوره حقوقی اخذ اقامت از اولین برنامه های ما در 10 ساله گذشته بوده است. بهره گیری از نیروی انسانی متخصص، با تجربه و آگاه به دانش زبان انگلیسی و فرانسه که بستر فرهنگی جامعه ایرانی و کانادایی را شناخته گام بعدی ما در این راستا بوده است. انتخاب بهترین روش مهاجرت و اخذ سریع انواع ویزاهای اقامتی گام بعدی ما بوده و خواهد بود. در نهایت شناخت بازار کار کانادا و ایران و تامین نیروی انسانی و کارآفرین در جهت پیشبرد برنامه های اقتصادی و توسعه ای هر دو کشور هدف نهایی ما خواهد بود.
امید است تا با همگامی در مسیر تحقق اهداف، بهترین برای انتخاب شما باشیم و معتقدیم که موفقیت اتفاقی نیست، حاصل تجربه است.

 

Ganji_immigration_services_logo

نشان تجاری سازمان مهاجرتی گنجی Brand
عنوان  "گنجی" برگرفته از نام خانوادگی خانواده گنجی و به معنی "آنچه از گنج باشد" است. این نام با دامین های www.Ganji.Ca و www.GanjiCo.com ثبت شده است. این نشان تجاری Brand با شماره 435767  در آمریکا و کانادا و ایران 12847364 به ثبت رسیده است.
هدف از انتخاب این ساختار ارتباط بین  المان های کشور کانادا و پرنده صلح است که با هم تلاقی یافته است. این ساختار استوار و پابرجا در جهت عمودی رشد یافته و گویای خدمات سازمان مهاجرتی گنجی است.
 
 

 

Ganji_immigration_services_logo1

برگ قرمز رنگ:
بیانگر نشان رسمی کانادا و برگرفته از برگ درخت افرا (درخت بومی کانادا) می باشد. که از سال 1834 به عنوان سمبل رسمی کانادا انتخاب و در پرچم این کشور درج شد. رنگ قرمز از لحاظ روانشناختی باعث تمرکز بیشتر و همانند گل رز قرمز به معنای "زیبایی بی انتها" است.، این رنگ نزد ایرانیان سمبل حقیقت و قدرت می باشد.
 
 

Ganji_immigration_services_logo 2

پرنده سفید:
پرنده سفید برگفته از کبوتر سفید است. که نشان صلح، آرامش و دوستی است. این رنگ در معماری نشان پاکی و در بناهای مذهبی(کبوتر سفید مساجد) و حتی مدرن (مانند معماری لوکوربوزیه)دیده می شود. این ایهام از زمان حضرت نوح که پرنده سفیدی همراه با شاخه ای از برگ زیتون دیده شد، نشات گرفته است. در آرم ما، حرکت رو به اوج کبوتر از سمت شرق به غرب(کانادا) نشان پیشرفت همراه با صلح است.
 
 

 

Ganji_immigration_services_logo 3

 10 پر کبوتر:
این 10 پر بالایی کبوتر نشانگر 10 استان کانادا شامل: (از غرب به شرق) بریتیش کلمبیا، آلبرتا، ساسکاچوان، منیتوبا، انتاریو، کبک،نیوبرانزویک، نوااسکوشیا، پرینس ادوارد، نیوفانلند می باشد.
 
 

Ganji_immigration_services_logo 4

  3  پر کبوتر:
این 3 پر نشاندهنده 3 منطقه شمالی کانادا شامل: (از غرب به شرق) یوکان، نورث وست، نوناوت می باشد. جمعا کانادا دارای 13 استان می باشد که این پرنده نیز 13 پر دارد.
 

Ganji_immigration_services_logo 5

حرف R:
نشان R ،علامت ثبت شده آرم سازمان مهاجرتی حقوقی گنجی در ایالات متحده، کانادا و ایران می باشد.
 
 

 

 

 

مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام مورد برای دریافت ویزای تحصیلی مهمتر است؟

  • آیلتس آکادمیک 6-معدل 17-وقفه تحصیلی کم-پذیرش ازدانشگاه
  • دولینگو-وقفه تحصیلی با سابقه کار-تمکن مالی 10هزاردلار
  • تافل-ویزای ریجکتی قبلی-مقاله معتبر-ریکامندیشن-پذیرش کالج
  • ویزای مولتی-داشتن پرونده مهاجرتی-همراهی خانواده-پذیرش مشروط
شرکت کنندگان : تن

سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا