چگونه به منیتوبا مهاجرت کنیم

بازدیدکنندگان : 1317 نفر 1400/04/09
چگونه به منیتوبا مهاجرت کنیم

صدور 1002 دعوتنامه مهاجرت استانی در قرعه کشی جدید برنامه مهاجرت استانی

کانادا 1002 مهاجر برنامه مهاجرت استانی را که حداقل 742 امتیاز داشتند را دعوت کرد.

کانادا در آخرین قرعه کشی اکسپرس اینتری 1002 مهاجر را دعوت کرد تا برای اقامت دائم اقدام کنند.
همه مهاجران دعوت شده قبلا از برنامه مهاجرت استانی دعوتنامه دریافت کرده بودند. به همین علت امتیاز قطعی 742 بود که امتیاز بالایی بود، چون مهاجران برنامه اکسپرس اینتری از برنامه مهاجرت استانی به صورت خودکار 600 امتیاز اضافی دریافت کردند.
براساس قوانین اداری اداره مهاجرت کانادا زمان قطعی قانون تساوی را اعلام کرد، چه تساوی واقعی وجود داشته باشد یا نه. در قرعه کشی جدید مهاجرانی که حداقل امتیاز را داشتند در صورتی دعوت می شوند که پروفایل اکسپرس اینتری خود را قبل از 18 فوریه 2021 برابر30/11/99 در ساعت 4:4:56 UTC ارسال کرده باشند. 
در قرعه کشی قبلی کانادا 940 مهاجر برنامه مهاجرت استانی را دعوت کرد که 711 امتیاز مورد نیاز بود. این بزرگترین قرعه کشی بود.

اولویت کانادا ارسال دعوتنامه برای افراد داخل کانادا است

 

در زمان شیوع کرونا اداره مهاجرت کانادا قرعه کشی های برنامه مهاجرت استانی و کلاس تجربه کار کانادایی را برگزار کرده است. چون این مهاجران از قبل در کانادا زندگی می کردند. زیرا تا 21 ژوئن کسانی که اقامت دائم تایید شده داشتند نمی توانستند برای لندینگ و تکمیل مرحله اقامتی خود وارد کانادا شوند و کانادا تصمیم گرفت از افراد داخل کانادا مهاجر بگیرد.
محدودیت های سفر به کانادا کاهش پیدا کرده و همانطور که در خبر موسسه گنجی نوشتیم افراد دارای دو دوز واکسن و افراد دارای برگه لندینگ می توانند وارد کانادا شوند. اما مرزها به علت سفرهای غیر ضروری بسته است و ممنوعیت پرواز از هند تا یک ماه دیگر تمدید شد.
با وجود کرونا دولت فدرال به دنبال رکودشکنی در پذیرش مهاجران برای سه سال آینده است. در سال 2021 حدود 108.500 مهاجر از طریق برنامه های مهاجرتی که تحت مدیریت اکسپرس اینتری هستند وارد کانادا می شوند.
امسال کانادا دو برابر پارسال مهاجران اکسپرس اینتری را دعوت کرده است. این تعداد از مهاجران در قرعه کشی تاریخی 13 فوریه دعوت شدند که اداره مهاجرت مهاجران واجد شرایط کلاس تجربه کار کانادایی یعنی در مجموع 27.332مهاجر را دعوت کرد. براساس ایمیل اداره مهاجرت کانادا 87 درصد دعوت شدگان قبل از فرصت 90 روزه خود برای اقامت دائم اقدام کردند.
در قرعه کشی برنامه مهاجرت استانی و کلاس تجربه کار کانادایی امتیازات متفاوت است. چون مهاجران برنامه مهاجرت استانی به صورت خودکار 600 امتیاز اضافی دریافت می کنند. مهاجران کلاس تجربه کار کانادایی برای دعوت شدن با دیگر برنامه های مهاجرتی رقابت نمی کنند. در نتیجه اداره مهاجرت کانادا قرعه کشی های بزرگتر با امتیازات کم را برگزار می کند.

اکسپرس اینتری چیست؟

اکسپرس اینتری سیستم مدیریتی براساس امتیاز برای سه برنامه مهاجرت فدرال با مهارت بالا است: برنامه نیروی کار ماهر فدرال، برنامه نیروی متخصص فنی فدرال و کلاس تجربه کار کانادایی. بعضی از برنامه های مهاجرت استانی از مهاجران برنامه اکسپرس اینتری برای دعوت کردن استفاده می کنند.
اگر واجد شرایط یکی از برنامه های تحت مدیریت اکسپرس اینتری باشید براساس سیستم جامع امتیاز بندی به شما امتیاز می دهند. به شما براساس سن، تجربه کاری ماهر، تحصیلات، تسلط به زبان رسمی و دیگر عوامل امتیاز می دهند.
اداره مهاجرت کانادا به صورت منظم قرعه کشی ها را برگزار می کند و به مهاجرانی که بالاترین امتیاز را دارند دعوتنامه قبولی می دهند. 
بعد از ارسال پرونده یک افسر مهاجرتی در مورد شما تصمیم می گیرد. در صورت تایید آخرین مرحله فرود و مهاجرت رسمی به کانادا است.

چه کسی به استان منیتوبا دعوت می شود؟

 

در اینجا یک مثال فرضی از شخصی که در قرعه کشی اکسپرس اینتری دعوت شده را ذکر می کنیم.
میلاد و زیبا ازدواج کردند و میلاد 34 ساله و زیبا 31 ساله است. هر دوی آنها لیسانس دارند و آیلتس دارند و در مهارت گوش دادن نمره 8 و در خواندن و نوشتن و صحبت کردن نمره 7 را گرفتند. میلاد سه سال سابقه کاری برنامه نویسی کامپیوتر را دارد اما زیبا چهار سال سابقه کاری در امور مالی را دارد. میلاد و زیبا در کانادا کار یا تحصیل نکرده اند. آنها در آوریل 2020 با امتیاز 421 وارد سیستم اکسپرس اینتری شدند که میلاد متقاضی اصلی بود. از برنامه اولویت های سرمایه انسانی انتاریو برای میلاد پروفایلی صادر شد و او توانست از طریق برنامه مهاجرت استانی اقدام کند. برنامه مهاجرت استانی امتیاز میلاد را به 1021 رساند و او در قرعه کشی اکسپرس اینتری دعوتنامه برای اقامت دائم را دریافت کرد.
 

صدور 141 دعوتنامه مهاجرت استانی منیتوبا


منیتوبا از ابتدای سال 2021 حدود 3.705 دعوتنامه مهاجرت استانی را صادر کرده است.
در مجموع 141 مهاجر در منیتوبا از طریق برنامه مهاجرت استانی در تاریخ 27خردا 1400 دعوت شدند.
اگر مهاجران از برنامه مهاجرت استانی دعوتنامه مهاجرت استانی را دریافت کنند، این دعوتنامه از پرونده مهاجرتی آنها برای اقامت دائم حمایت می کند.
نیروی کار ماهر برای دعوت شدن باید پروفایل امتیازی را درسیستم مهاجرتی ایجاد کنند. نتایج آخرین قرعه کشی به این صورت است:
_ نیروی کار ماهر در منیتوبا، 95 دعوتنامه با حداقل 430 امتیاز
_ نیروی کار ماهر در خارج از کشور، 24 دعوتنامه با حداقل 703 امتیاز
_ برنامه آموزش بین المللی، 22 دعوتنامه بدون نیاز به پروفایل امتیازی
در مجموع 10 دعوتنامه قبولی برای مهاجران اکسپرس اینتری صادر شد.

برنامه نیروی کار ماهر در منیتوبا  نیروی کار خارجی موقت و فارغ التحصیلان بین المللی که در حال حاضر در منیتوبا کار می کنند و کارفرما کار دائمی به آنها پیشنهاد داده، را می پذیرد. 
برنامه نیروی کار ماهر در خارج از منیتوبا برای کارگران ماهری است که در خارج از کانادا هستند و ارتباط قوی با این استان دارند. این برنامه براساس سن، تسلط به زبان، تجربه کاری، تحصیلات و فامیل در استان به مهاجران امتیاز می دهد.
برنامه آموزش بین المللی برای فارغ التحصیلانی است که نیازهای صنعت را رفع کرده و این برنامه به سه گروه تقسیم می شود: گروه خود اشتغالی، کارآموزی فارغ التحصیلان و کارآفرینی دانشجویان.
قرعه کشی جدید شبیه قرعه کشی قبلی برنامه مهاجرت استانی منیتوبا است، یعنی این استان فقط یک دعوتنامه بیشتر صادر کرد یعنی 142 دعوتنامه.

برنامه های مهاجرتی منیتوبا

اگر شما نیروی کار ماهری هستید که می خواهید به منیتوبا مهاجرت کنید باید پروفایل امتیازی خود را در سیستم مهاجرتی منیتوبا ثبت کنید. از این طریق شما می توانید از طریق برنامه نیروی کار ماهر در منیتوبا و نیروی کار ماهر در خارج از کشور دعوتنامه قبولی را دریافت کنید.
منیتوبا مهاجران را براساس عوامل انسانی و ارتباط با استان از 1000 امتیاز می دهد. 
مهاجران خارج از کشور باید ارتباط خود با منیتوبا را از طریق روابط نزدیک خانوادگی، تجربه قبلی کار و تحصیل در استان یا دعوت از طریق یکی از طرح های استخدام استراتژیک منیتوبا نشان دهند. برای واجد شرایط بودن در زمان اقدام نیازی نیست که در منیتوبا اقامت داشته باشید.
دانتشجویان بین المللی که از یک موسسه در منیتوبا فارغ التحصیل می شوند، اگر مهارت در مشاغل مو.رد تقاضا داشته باشند، از طریق برنامه آموزش بین المللی دعوتنامه قبولی را دریافت می کنند.

منیتوبا مهاجران برنامه اکسپرس اینتری را دعوت می کند

اکسپرس اینتری سیستمی برای مدیریت برنامه های نیروی کار ماهر است. شما می توانید بدون اقدام از طریق برنامه مهاجرت استانی مستقیما از طریق سیستم اکسپرس اینتری اقدام کنید.
کسی که مناسب بازار کار منیتوبا باشد، ممکن است امتیاز بالای برنامه اکسپرس اینتری را نداشته باشد. شما وارد برنامه های مهاجرت استانی شوید. استانها می توانند از طریق سیستم اکسپرس اینتری مهاجران را انتخاب کنند. مهاجرانی که دعوتنامه مهاجرت استانی را دریافت کرده به صورت خودکار 600 امتیاز اضافی دریافت کرده، که این امتیاز اضافی تضمینی برای دریافت دعوتنامه قبولی در قرعه کشی بعدی اکسپرس اینتری است.
 

صدور 142 دعوتنامه در قرعه کشی برنامه مهاجرت استانی منیتوبا


از ابتدای سال 2021 تا به حال منیتوبا 3.564 مهاجر را از طریق برنامه مهاجرت استانی دعوت کرده است.
منیتوبا 142 مهاجر را دعوت کرد تا در تاریخ 7 ژوئن از طریق برنامه مهاجرت استانی اقدام کنند.
مهاجران دعوت شده می توانند از طریق برنامه مهاجرت استانی منیتوبا اقدام کنند. اگر مهاجران دعوتنامه مهاجرت استانی را دریافت کنند، این دعوتنامه از پرونده مهاجرتی آنها برای اقامت دائم حمایت می کند. 
در اینجا آخرین نتایج قرعه کشی را ذکر می کنیم:
_ نیروی کار ماهر در منیتوبا، 95 دعوتنامه با حداقل 375 امتیاز
_ نیروی کار ماهر در خارج از کشور، 25 دعوتنامه با حداقل 703 امتیاز
_ برنامه آموزش بین المللی، 22 دعوتنامه بدون نیاز به پروفایل امتیازی
در کل 13 دعوتنامه قبولی برای مهاجران برنامه اکسپرس اینتری صادر شد.

منیتوبا به صورت منظم مهاجران را دعوت می کند تا از طریق یکی از سه برنامه مهاجرت استانی زیر اقدام کنند: برنامه نیروی کار ماهر در منیتوبا، برنامه آموزش بین المللی و برنامه نیروی کار ماهر در خارج از کشور. برای برنامه های نیروی کار ماهر مهاجران باید از قبل پروفایل امتیازی خود را ارسال کرده باشند.
برنامه نیروی کار ماهر در منیتوبا برای نیروی کار موقت خارجی و فارغ التحصیلان بین المللی که در حال حاضر در منیتوبا کار می کنند و پیشنهاد کار دائمی با یک کارفرما در منیتوبا را دارند. 
برنامه آموزش بین المللی برای فارغ التحصیلان منیتوبا که نیازهای صنعت در منیتوبا را رفع می کنند، است. این برنامه سه گروه دارد: گروه خود اشتغالی، کارآموزی فارغ التحصیلان و کارآفرینی دانشجویان.
نیروی کار ماهر درخارج از کشور برای افراد ماهری است که در خارج از کانادا هستند ولی ارتباط قوی با استان منیتوبا دارند. این برنامه براساس سن، تسلط به زبان، تجربه کاری، تحصیلات و سازگاری با استان منیتوبا به مهاجران امتیاز می دهند.
قرعه کشی قبلی منیتوبا تعداد کمی از مهاجران را دعوت کرد. این استان 404 مهاجر برنامه اکسپرس اینتری را دعوت کرد تا از طریق برنامه مهاجرت استانی اقدام کنند، در این قرعه کشی تعداد کمی از مهاجران دعوت شدند.
قرعه کشی 25 می با این قرعه کشی قابل مقایسه بود. در آن قرعه کشی استان منیتوبا 232 دعوتنامه صادر کرد که از قرعه کشی امروز بیشتر است.

گزینه های مهاجرتی آینده منیتوبا

 

تعدادی از برنامه های مهاجرتی منیتوبا به جذب استعدادهای بین المللی برای اقامت در این استان می پردازند. دولت منیتوبا برنامه های مهاجرتی خود را از طریق سیستم مهاجرت استانی مدیریت می کند، که پرونده های مهاجرتی به دولت فدرال را بررسی و ارزیابی می کند. استانهای کانادا نمی توانند اقامت دائم بدهند، اما با صدور دعوتنامه مهاجرت استانی به پرونده اقامت دائم مهاجران کمک می کنند. دولت فدرال کانادا مورد اقامت دائم مهاجران آخرین تصمیم  را می گیرد.
اگر می خواهید دعوتنامه مهاجرت استانی منیتوبا را دریافت کنید، باید پروفایل امتیازی خود را در سیستم مهاجرت استانی منیتوبا ثبت کنید. بعد از این شما می توانید از طریق برنامه نیروی کار ماهر در منیتوبا و نیروی کار ماهر در خارج از کشور دعوتنامه قبولی را دریافت کنید.
استان منیتوبا مهاجران را از نظر قابلیت های انسانی و ارتباط با استان از 1000 امتیاز بندی می کند. 
برنامه نیروی کار ماهر در منیتوبا و نیروی کار ماهر در خارج از کشور طوری طراحی شده اند که این استان از طریق این برنامه ها مهاجرانی که نیازهای بازار کار را رفع می کنند را انتخاب می کند.
مهاجران در خارج از کشور باید ارتباطات خود با منیتوبا ار از طریق روابط نزدیک خانوادگی، تجربه قبلی در استان یا دعوت از طریق یکی از برنامه های استخدام استراتژیک نشان دهند. برای واجد شرایط بودن در زمان اقدام نیازی نیست که در استان منیتوبا اقامت داشته باشید.
فارغ التحصیلان بین المللی که در منیتوبا تحصیل می کنند، در صورتی که مهارت در مشاغل مورد تقاضا داشته باشند می توانند از طریق برنامه آموزش بین المللی دعوتنامه قبولی را دریافت کنند.
 

قرعه کشی برنامه مهاجرت استانی منیتوبا


منیتوبا 3.018 دعوتنامه از طریق برنامه مهاجرت استانی در سال 2021 صادر کرده است.
منیتوبا نتایج آخرین قرعه کشی خود را منتشر کرد.
در تاریخ 25 می منیتوبا 232 مهاجر را دعوت کرد، این مهاجران می توانند از طریق برنامه های مهاجرت استانی منیتوبا برای اقامت دائم دعوتنامه دریافت کنند. 
منیتوبا به طور منظم مهاجران را دعوت می کند تا از طریق سه برنامه مهاجرت استانی اقدام کنند: نیروی کار ماهر در منیتوبا، برنامه آموزش بین المللی و نیروی کار ماهر در خارج از کشور. در برنامه های نیروی کار ماهر مهاجران باید قبلا پروفایل امتیازی خود را ارسال کرده باشند.
در برنامه نیروی کار ماهر منیتوبا، نیروی کار خارجی موقت و فارغ التحصیلان بین المللی که در حال حاضر در منیتوبا کار می کنند پذیرفته می شوند، آنها باید یک پیشنهاد کار دائمی از کارفرمای منیتوبا را داشته باشند و باید حداقل شرایط لازم را داشته باشند تا بتوانند در سیستم پروفایل امتیازی وراد شوند.
برنامه آموزش بین المللی برای فارغ التحصیلان بین المللی که نیازهای صنایع را در بازار کار رفع می کنند، روشهای اقامت دائم سریع را ارائه می دهد. این برنامه به سه دسته تقسیم می شود: گروه خود اشتغالی، گروه کارآموزی فارغ التحصیلان و گروه کارآفرینی دانشجویی.
برنامه نیروی کار ماهر در خارج از کشور برای مهاجران ماهری است که در خارج از کانادا هستند اما ارتباط قوی با استان منیتوبا دارند. این استان طبق سیستم جامع امتیاز دهی براساس سن، تسلط به زبان، تجربه کاری، تحصیلات و سازگار شدن با محیط جدید به مهاجران امتیاز می دهد.

در اینجا نتایج آخرین قرعه کشی را بیان می کنیم:
_ نیروی کار ماهر در منیتوبا، 166 دعوتنامه با حداقل 415 امتیاز
_ نیروی کار ماهر در خارج از کشور، 46 دعوتنامه با حداقل 703 امتیاز 
_ برنامه آموزش بین المللی، 20 دعوتنامه بدون نیاز به پروفایل امتیازی
در کل حدود 20 دعوتنامه قبولی برای مهاجران برنامه اکسپرس اینتری صادر شد.

برنامه های مهاجرتی منیتوبا

برنامه های مهاجرتی منیتوبا به جذب استعدادهای بین المللی که در این استان اقامت کنند، می پردازند. دولت منیتوبا برنامه های مهاجرتی خود را از طریق برنامه های مهاجرت استانی مدیریت می کند، که پرونده های مهاجرتی به دولت فدرال را حمایت و بررسی می کند. استانهای کانادا نمی توانند اقامت دائم بدهند، اما با صدور دعوتنامه می توانند به مهاجران برای دریاقت اقامت دائم کمک کنند.
اگر شما می خواهید دعوتنامه مهاجرت استانی منیتوبا را دریافت کنید باید پروفایل امتیازی خود را در سیستم مهاجرت استانی منیتوبا ثبت کنید. با این کار شما می توانید از طریق برنامه نیروی کار ماهر در منیتوبا و نیروی کار ماهر در خارج از کشور، دعوتنامه قبولی را دریافت کنید.
استان منیتوبا مهاجران را از نظر عوامل انسانی و ارتباطاتشان با استان از 1000 امتیاز بندی می کند.
برنامه نیروی کار ماهر در خارج از کشور و نیروی کار ماهر در منیتوبا طوری طراحی شده اند، که این استان مهاجرانی که مناسب بازار کار هستند را از طریق این برنامه ها انتخاب می کند.
مهاجران در خارج از کشور باید ارتباطات خود با منیتوبا را از طریق روابط نزدیک خانوادگی، تجربه قبلی در استان یا دعوت از طریق یکی از طرح های استخدام استراتژیک منیتوبا نشان دهند. برای واجد شرایط بودن در زمان اقدام نیازی نیست در منیتوبا اقامت داشته باشید.
برای دریافت دعوتنامه از برنامه نیروی کار ماهر در منیتوبا باید پیشنهاد کار تمام وقت از کارفرمای استان را داشته باشید.
فارغ التحصیلان بین المللی که تحصیلات خود را در منیتوبا به پایان رسانده اند، اگر مهارت در شغل های مورد تقاضا را داشته باشند، می توانند از طریق برنامه آموزش بین المللی دعوتنامه قبولی را دریافت کنند.

منیتوبا مهاجران برنامه اکسپرس اینتری را دعوت می کند

اکسپرس اینتری روش اصلی کانادا برای مدیریت برنامه های نیروی کار ماهر است. شما می توانید به صورت مستقیم از طریق برنامه اکسپرس اینتری اقدام کرده و از برنامه مهاجرت استانی عبور کرده و دعوتنامه اقامت دائم را دریافت کنید. اما داشتن دعوتنامه مهاجرت استانی تضمینی برای دریافت دعوتنامه اقامت دائم از اداره مهاجرت کانادا است.
اکسپرس اینتری سیستمی برای مدیریت سه برنامه مهاجرتی فدرال است. زمانی که پروفایل خود را ارسال می کنید، به شما طبق عواملی مثل سن، تجربه کاری، تحصیلات و تسلط به زبان براساس سیستم جامع امتیاز بندی، امتیاز می دهند.
مهاجرانی که بالاترین امتیاز را دارند از طریق قرعه کشی های منظم اکسپرس اینتری دعوتنامه های اقامت دائم را دریافت می کنند. 
اگر دعوتنامه مهاجرت استانی را دریافت کنید، 600 امتیاز اضافی به شما می دهند، این امتیاز اضافی تضمینی برای دریافت دعوتنامه قبولی در قرعه کشی بعدی اکسپرس اینتری است.
 

 


telegram_Canada_Ganji

سوال خود را از وکیل کانادا اینجا مطرح کنید:
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
خبرهای مرتبط
مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

زمان بررسی کدام برنامه مهاجرتی سریعتر است؟

  • برنامه های مهاجرتی کانادا
  • ویزای طلایی و اقامت پرتغال
  • شهروندی و پاسپورت دومینیکا
  • برنامه اقامت دائم آمریکا
شرکت کنندگان : تن