فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

امتیاز قبولی برنامه ساسکاچوان کانادا چند است

بازگشت
بازدیدکنندگان : 3849 نفر 1399/06/12
امتیاز قبولی برنامه ساسکاچوان کانادا چند است

امتیاز قبولی برنامه ساسکاچوان کانادا چند است؟

ساسکاچوان در قرعه کشی 27 آگوست برابر 6 شهریور 99 از 570 متقاضی نیروی متخصص کانادا دعوتنامه صادر کرد.
برنامه مهاجرت ساسکاچوان به اختصار SINP از طریق زیر مجموعه مشاغل مورد نیاز از 570 متقاضی نیروی کار ماهر بین‌المللی دعوت کرده تا مدارک تکمیلی ارسال کنند.

امتیاز قبولی برنامه ساسکاچوان کانادا چند بوده است؟

طبق روال مدارک تحصیلی این متقاضیان قبلا ارزیابی شده و امتیاز آنها در صورت داشتن ارتباط با استان (فامیل یا سابقه کار و تحصیل) با حداقل 10 سال سابقه کار و نمره‌ زبان کانادایی CLB حداقل 8، به حداقل امتیاز 68 برای قبولی احتیاج داشتند. در غیر این صورت حداقل به امتیاز 69 نیاز داشتند.
متقاضیانی که در یکی از 50 مشاغل واجد شرایط سابقه کار داشتند، دعوت شدند. برخی از نمونه های مشاغل واجد شرایط عبارتند از: مدیران مالی، متخصصان منابع انسانی، کاردرمانگرها ، ...

درباره زیرمجموعه مشاغل مورد نیاز 

این زیرمجموعه بر اساس برنامه انتخابی استانی PNP است، به این معنی که این برنامه برای متقاضیانی که در استخر مجازی ورود سریع پروفایل ندارند، باز است. این زیر مجموعه برای نیروهای کار بسیار ماهر و با تجربه در یکی از این مشاغل مورد تقاضا در ساسکاچوان است، که هنوز پیشنهاد کاری در این استان ندارند.
برای درخواست مهاجرت از طریق این زیر گروه، اتباع خارجی باید پروفایل اظهار تمایل EOI را از طریق سیستم درخواست آنلاین SINP ایجاد کنند.
سیستم EOI ساسکاچوان به استان این امکان را می‌دهد تا متقاضیان مهاجرتی را که توانایی رشد در استان را دارند انتخاب کند. تجربه کاری، تحصیلات، مهارت زبان، سن و ارتباط متقاضیان با استان، توانایی آنها را برای زندگی در ساسکاچوان نشان می‌دهند. سپس بر اساس شبکه ارزیابی نیروهای کار ماهر بین‌المللی SINP از 100 به آنها امتیاز داده می‌شود.
سپس داوطلبان با بالاترین امتیاز دعوت به درخواست انتخابی استانی برای دریافت اقامت دائم کانادا می‌شوند.

برنامه های انتخابی استانی ساسکاچوان

SINP تاکنون در سال 2020 از 3256 متقاضی مهاجرت دعوت کرده است که برای انتخابی استانی اقدام کنند. این متقاضیان از طریق زیرمجموعه‌های مشاغل مورد نیاز و ورود سریع ساسکاچوان دعوت شدند.
برنامه ورود سریع مجموعه متقاضیان سه برنامه‌ی اصلی مهاجرت در دسته‌ی اقتصادی کانادا (برنامه نیروی کار ماهر فدرال، برنامه نیروی کار فنی ماهر فدرال و برنامه افراد دارای تجربه کار کانادایی) را مدیریت می‌کند.
متقاضیان دارای پروفایل‌ ورود سریع Express Entry باید پروفایل‌های EOI را نیز برای ساسکاچوان ایجاد کنند تا بتوانند دعوت‌نامه‌ی درخواست انتخابی استانی دریافت کنند.
به متقاضیان ورود سریع که درخواست می‌دهند و از استان ساسکاچوان دعوتنامه دریافت می‌کنند، 600 امتیاز اضافی دریافت کرده و در واقع دریافت دعوت‌نامه درخواست اقامت دائم کانادا برایشان تضمین می‌شود.

telegram_Canada_Ganji
تعداد دیدگاهها: 8 نفر
سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما