حداقل دستمزد در استان کبک برای 2020

بازدیدکنندگان : 2302 نفر 1399/09/09
حداقل دستمزد در استان کبک برای 2020

حداقل دستمزد در استان کبک برای 2020

دولت کبک شرایط حقوق و دستمزد برای استخدام نیروی کار موقت خارجی را اعلام کرد.

از اول دسامبر 2020 اداره مهاجرت کبک شرایط جدید حقوق و دستمزد نیروی کار موقت خارجی در استان کبک را اجرایی می کند. وزیر امور مهاجرت کبک کانادا اعلام کرد، کارفرمایان کبک برای استخدام نیروی کار موقت خارجی باید از مقررات جدید حقوق دستمزد استفاده کنند. این تغییر از اول دسامبر انجام می شود. کارفرمایان کبک به جای دستورالعمل دستمزد 2018 که تا الان استفاده می کردند، باید به دستورالعمل2020 حقوق و دستمزد نیروی کار کبک مراجعه کنند.

 به علاوه دولت کبک اعلام کرد که اگر حقوق پیشنهادی براساس دستورالعمل 2018 باشد، درخواست های جاب آفر که در آن تاریخ یا بعد از آن در یافت شده توسط  اداره مهاجرت کبک رد می شود. این تغییرات برای درخواست مجوز کار که قبل از اول دسامبر 2020 ارسال شده اعمال شده و پس از انجام تغییرات این درخواست ها دوباره پردازش و بررسی می شوند.

وقتی سازمان مهاجرت کبک گزارشی برای ارزیابی بازار کار جهت جاب آفر  LMIAدریافت می کند، در واقع بررسی می کند که آیا حقوق پیشنهادی نیروی کار موقت خارجی با حقوق نیروی کار کبک در همان شغل و سطح تجربه برابر است. اگر شغل پیشنهادی کارفرما تحت پوشش توافق نامه مشترک کبک باشد، حقوق باید طبق آن توافق نامه پرداخت شود. اگر شغل پیشنهادی براساس توافق نامه تعیین شده نباشد، سازمان مهاجرت به مقررات Emploi – Quebec لینک بالا برای تعیین دستمزد مراجعه می کند. دستمزد ساعتی برای یک شغل خاص براساس سه شاخص و با توجه به تعداد سالهای سابقه کار که مورد نیاز کارفرما است، تعیین می شود. 
اگر اطلاعاتی در مورد دستمزد و حقوق موجود نباشد، سازمان مهاجرت به اطلاعات دستمزد فدرال در Canada Job Bank مراجعه می کند.
 

لیست مشاغل ملی کانادا ناک NOC

برای دریافت مجوز کاری، دستمزد پیشنهادی باید براساس دستمزد تصویب شده باشد، اما دستمزد برای اضافه کار، انعام، تقسیم سود، پاداش، کمیسیون و هرنوع دیگر پاداش به این صورت محاسبه نمی شود. شغل نیروی کار موقت خارجی بر اساس لیست مشاغل کانادا NOC -2016،  برای همه گروهها در برنامه نیروی کار موقت خارجی TFWP  تعیین می شود.

 NOC یک سیستم طبقه بندی رسمی برای مشاغل موجود در بازار کار کانادا می باشد.  سطح مهارت و نوع مهارت دو معیار اصلی برای طبقه بندی مشاغل در NOC می باشد. بسیاری از شرکت ها و سازمان های کبک نیروی کار خارجی را به طور موقت استخدام می کنند. این افراد به علت کمبود نیروی کار در بخشهای خاص استان کبک استخدام می شوند. تعیین حقوق و دستمزد برای برنامه مهاجرت که براساس مجوز کار موقت در کبک است، بسیار مهم می باشد. استخدام نیروی کار موقت در کبک شامل چند مرحله است و به چند مجوز مثل LMIA ارزیابی بازار کار و گواهی پذیرش کبک  CAQنیاز دارد.

telegram_Canada_Ganji
دیدگاه کاربران
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
ترانه م/1399/11/13
من کارشناسی برق دارم-33ساله-فامیل در کانادا و سرمایه ندارم-ایلتس 6.5 اکسپایر شده دارم
کارشناس برق گرایش شبکه های انتقال و توزیع
  • گنجی
  • 1399/11/13
بهترین روش برای شما اکسپرس اینتری استانی با ایلتس هفت است.
خبرهای مرتبط
مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام مورد برای دریافت ویزای تحصیلی مهمتر است؟

  • آیلتس آکادمیک 6-معدل 17-وقفه تحصیلی کم-پذیرش ازدانشگاه
  • دولینگو-وقفه تحصیلی با سابقه کار-تمکن مالی 10هزاردلار
  • تافل-ویزای ریجکتی قبلی-مقاله معتبر-ریکامندیشن-پذیرش کالج
  • ویزای مولتی-داشتن پرونده مهاجرتی-همراهی خانواده-پذیرش مشروط
شرکت کنندگان : تن

سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا