دولت فدرال درخواست کمک به دانشجویان بین المللی را می‌پذیرد

بازدیدکنندگان : 6891 نفر 1399/01/27
دولت فدرال درخواست کمک به دانشجویان بین المللی را می‌پذیرد

دولت فدرال درخواست کمک به دانشجویان بین المللی را می‌پذیرد

مزایای کمک اضطراری کانادا CERB، که به طور موقت ماهانه 2000 دلار به مدت چهار ماه پرداخت می گردد و برای نیروهای کاری که تمام درآمد خود را در نتیجه ویروس کرونا از دست داده‌اند پرداخت می شده است، از این به بعد برای دانشجویان بین‌المللی که درآمد حداقل 5000 دلار در سال 2019 یا در 12 ماه قبل از تاریخ درخواستشان در کانادا داشته‌‌اند نیز تأیید شده است.

 علاوه بر این، اتاوا هر‌کاری که می‌تواند می‌کند تا دانشجویان بین‌المللی که به صورت آنلاین تحصیل می‌کنند واجد شرایط دریافت مجوز کار پس از فارغ التحصیلی PGWP شوند. این کارهای دولت فدرال تأیید می‌کند که دانشجویان بین المللی برای اقتصاد ملی چه اهمیتی دارند.

مزایای کمک اضطراری کانادا CERB که Canada Emergency Response Benefit معروف است پس از تایید دولت به واجدین شرایط پرداخت می گردد. برای دریافت این کمک هزینه حتما باید با توجه به ویروس کرونا شغل خود را از دست داد باشید. تاکنون 6 میلیون نفر از کل 37.5 میلیون نفر جمعیت کانادا برای این کمک هزینه ثبت نام کرده اند.

در حال حاضر صدور کلیه ویزاهای موقت کنسل شده است، و پیش بینی می شود 2.8 میلیون نفر نیز در کانادا شغل خود را از دست بدهند. وضعیت قرنطینه در شهرهای مونترال تا 4 روز و در تورنتو تا 28 روز دیگر تمدید شده است. دولت کانادا برنامه های کمک مالی، برنامه سالمندان و برنامه کار تابستانی را برای افرادی که نیاز به منابع مالی سریع را دارند را فراهم کرده است. 

همچنین دولت کانادا مبلغ 40 هزار دلار وام به بیزینس ها و Sme ها پرداخت می کند و از مردم خواسته که در صورت امکان از محصولات ساخت داخل کانادا برای رونق تولید استفاده کند. مثلا دولت کبک طرح Panier Blue  را اعلام کرده که در این طرح اقلامی که تولید استان کبک است را برای مردم جهت خرید معرفی می کند. از سویی ممنوعیت صادرات ماسک N95 از سوی آمریکا به کانادا در شرایط بحرانی باعث خشم مردم شده است و دانشگاه های تورنتو و مونترال و ونکوور و اتاوا در حال ساخت و طراحی تست های تشخیص کرونا مثل Spartan هستند.


برای اطلاع از آخرین اخبار و تاثیرات ویروس کرونا بر روی پرونده های مربوط به اداره مهاجرت کانادا  و کبک و همچنین اطلاع از زمان برداشته شدن محدودیت ها و تعلیق های پذیرش پرونده ها وب سایت و شبکه های اجتماعی موسسه مهاجرتی گنجی را دنبال نمایید.


telegram_Canada_Ganji

دیدگاه کاربران
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
زهرا موسوی1399/01/27
باسلام کارت لندینینگ را من هشت ماه قبل دریافت کردهام وبرای هشتم ارچ بلیط داشتم که به علت کرونا لغو شد الان وقت ویزای من تمام شده حالا من چگونه میتوانم به کانادا برم ایا باید تقاضای تمدید ویزا بکنم ممنونم از شما اگر مرا راهنمایی بفرمایید
  • گنجی
  • 1399/01/28
با سفارت مکاتبه کنید الان 90روز مهلت دارید.
خبرهای مرتبط
مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام مورد برای دریافت ویزای تحصیلی مهمتر است؟

  • آیلتس آکادمیک 6-معدل 17-وقفه تحصیلی کم-پذیرش ازدانشگاه
  • دولینگو-وقفه تحصیلی با سابقه کار-تمکن مالی 10هزاردلار
  • تافل-ویزای ریجکتی قبلی-مقاله معتبر-ریکامندیشن-پذیرش کالج
  • ویزای مولتی-داشتن پرونده مهاجرتی-همراهی خانواده-پذیرش مشروط
شرکت کنندگان : تن

سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا