طی 20 سال آینده نیمی از جمعیت کانادا را مهاجرین تشکیل خواهند داد

بازدیدکنندگان : 35021 نفر 1395/11/07
طی 20 سال آینده نیمی از جمعیت کانادا را مهاجرین تشکیل خواهند داد

multicultural_Canada_Ganji
 

طی 20 سال آینده نیمی از جمعیت کانادا را مهاجرین تشکیل خواهند داد

طبق گزارش جامعی که به درخواست اداره مهاجرت کانادا انجام شده است تا سال 2036 نصف جمعیت کانادا مهاجرین یا فرزندان آنها خواهند بود که در کانادا به دنیا آمده یا بزرگ شده اند.

این گزارش که توسط سازمان آمار و ارقام کانادا آماده شده ست افزایش 30 درصدی مهاجرین را تا سال 2036 نشان میدهد. آخرین آمار مهاجرین مربوط به سال 2011 است که نشان میدهد این افراد تنها 20 درصد از جمعیت این کشور را تا آن زمان به خود اختصاص داده بوده اند.

بر طبق این گزارش کانادا در سال های آینده فرهنگ های بسیار گوناگونی را در دل خود جای خواهد داد که مهاجرین آسیایی اکثر آنها را شامل می شوند نیروی کار از 19 درصد در سال 2011 به 34 درصد خواهد رسید.

کانادا کشوری با زبان های مختلف خواهد شد در واقع چند زبانی شدن حقیقتی است که این روزها نیز با آن رو به رو هستیم  اما در سال 2036 - 30 درصد از جمعیت کانادا زبان مادری به غیر از انگلیسی  و فرانسوی که زبان اصلی این کشور است خواهند داشت و آنگاه با ضرورت یادگیری این دو زبان برای بهبود شرایط کاری- زندگی و روابط اجتماعی مواجه میشویم.

بر طبق آمار اکثر مهاجرین یکی از 3 شهر تورنتو، مونترال و ونکوور را به عنوان اقامت گاه خود انتخاب خواهند کرد شهرهای دیگر کانادا مانند: وینیپگ، کلگری و ادمونتون نیز با حجم بیشتری از مهاجرین نسبت به امروز رو به رو خواهند شد.

این گزارش نمایان گر استقبال دولت کانادا از مهاجرین در سال های آینده است که نه تنها باعث پیشرفت اقتصادی این کشور میشود بلکه این کشور را به یکی از بازیگران اصلی در صحنه بین المللی تبدیل خواهند کرد.

 telegram_Canada_Ganji

دیدگاه کاربران
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
خبرهای مرتبط
مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام مورد برای دریافت ویزای تحصیلی مهمتر است؟

  • آیلتس آکادمیک 6-معدل 17-وقفه تحصیلی کم-پذیرش ازدانشگاه
  • دولینگو-وقفه تحصیلی با سابقه کار-تمکن مالی 10هزاردلار
  • تافل-ویزای ریجکتی قبلی-مقاله معتبر-ریکامندیشن-پذیرش کالج
  • ویزای مولتی-داشتن پرونده مهاجرتی-همراهی خانواده-پذیرش مشروط
شرکت کنندگان : تن

سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا