قوانین جدید ورود به کانادا

بازدیدکنندگان : 807 نفر 1401/07/07
قوانین جدید ورود به کانادا
حذف تمام محدودیت های کرونایی کانادا از اول اکتبر 2022 برابر 9 مهر 1401 اجرایی خواهد شد. مسافران برای ورود به کانادا نیازی نیست با استفاده از برنامه ArriveCan  مدارک واکسیناسیون خود را ارسال کنند. 

قوانین ورود به کانادا در کرونا

براساس اعلامیه دولت کانادا، از اول اکتبر نیازی نیست که مسافران کانادایی از طریق برنامه  ArriveCan مدارک واکسیناسیون خود را ارسال کنند. 
سازمان بهداشت عمومی کانادا گفت، از اول اکتبر 2022 نیازی نیست همه مسافران شرایط زیر را رعایت کنند:
 •  ارائه اطلاعات مربوط به واکسیناسیون از طریق برنامه ArriveCan 
 •  ارائه مدارک واکسیناسیون
 •  انجام آزمایش قبل یا در زمان ورود به کانادا
 •  قرنطینه مربوط به کرونا

 

واکسن بوستر

انجام واکسن بوستر برای افراد با وضعیت ایمنی ضعیف مانند بیماران قلبی و دیابت و ... طبق نظر پزشک انجام شود. همچنین طبق قانون کانادا مسافرانی که در زمان ورود به کانادا علائم کرونا را دارند باید اطلاع دهند.
 
تست کرونا برای ورود به کانادا

تست کرونا برای ورود به کانادا

پوشیدن ماسک در هواپیما یا قطار دیگر اجباری نیست. سازمان بهداشت عمومی کانادا گفت، به علت نرخ بالای واکسیناسیون در کانادا، کاهش میزان بستری ها و مرگ و میر و وجود واکسن های یادآور، محدویت های سفر به کانادا حذف شده. دولت کانادا می گوید اما بهتر است همه مسافران اقدامات بهداشتی مانند شستشوی دست ها را رعایت کنند و در مواقع لزوم ماسک بزنند. 
وزیر بهداشت کانادا گفت، با وجود نرخ بالای واکسیناسیون در کانادا می توانیم همه محدودیت ها را حذف کنیم. اما کرونا و ویروس های تنفسی در فصل پاییز و زمستان همچنان وجود دارند و همه افراد باید واکسن های یادآور خود را دریافت کنند و اقدامات بهداشتی را رعایت کنند. 

 

اختیاری شدن برنامه ArriveCan 

مسافرانی که وارد کانادا می شوند می توانند از برنامه ArriveCan استفاده نکنند، یعنی نیازی نیست برنامه سفر و مدارک واکسیناسیون خود را از طریق این برنامه ارسال کنند. 

 

تست کرونا برای ورود به کانادا 

دولت کانادا این اعلامیه را با توجه به کاهش شیوع ویروس کرونا در کل جهان منتشر کرده است. افراد زیادی در جهان واکسینه شده اند و بعد از این ویروس کرونا به صورت یک سرماخوردگی ساده خواهد بود. لذا انجام تست کرونا برای ورود به کانادا از 1 اکتبر 2022 برابر 9 مهر 1401 الزامی نیست.

 

آمار کرونا در کانادا امروز

دولت کانادا به علت اینکه 90 درصد کانادایی ها واکسینه شده اند به دنبال لغو محدودیت های کرونایی است طی آن کانادا از ماه جولای محدودیت های کرونایی برای سفرهای خارجی و داخلی را کم کرده است. 
از زمان شیوع کرونا حدود 617 میلیون نفر به کرونا مبتلا شده اند و 6.5 میلیون نفر جان خود را از دست داده اند. البته از آنجا که همه افراد آزمایش نمی شوند تعداد موارد ابتلا و مرگ و میر بسیار بیشتر است. در کانادا 4.2میلیون نفر کرونا گرفتند و 45هزار نفر فوت کردند. در حال حاضر رزوانه حدود 2600نفر به کوید19 در کانادا مبتلا می شوند.
canada_ganji_instagram
سوال خود را از وکیل کانادا اینجا مطرح کنید:
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
تعداد پرسش ها: 2
هانا1401/07/13
من وهمسر هردو بازنشسته هستیم دخترمان در کانادا زندگی می‌کند ومن دوبار با ویزای مولتی ۵ ساله به آنجا رفته ام ام همسرم با اینکه انگشت نگاری شده ودرخواست داده بهش ویزا ندادن والان ۱۳ ساله که دختر ونوه مان را ندیده وبسیار دلتنگی میکنه ویزای من دسامبر پارسال تاریخش گذشته آیا من وهمسرش دوباره باید مراحل انگشت نگاری را طی کنیم چگونه میتونیم بدون دعوتنامه پیش دخترمان برویم درضمن ایمیل من فعال نیست وبلد نیستم باهاش کار کنم فقط با موبایل و واتساپ بلدم کار کنم
 • گنجی
 • 1401/07/14
اعتبار انگشت نگاری ده ساله است و باید مجدد انجام دهید، دلیل ریجکتی باید مشخص گردد که اگر وکیل داشتید راحت است ولی اگر با آژانس مسافرتی اقدام کرده اید نمی توان.
اگر ایمیل تان فعال نیست با دفتر تهران ما تماس بگیرید.
سعیده1401/07/07
برنامه جدید اکسپرس انتری در 19 نوامبر به کدام جهت هست .تسهیل مهاجرت یا سخت تر شدن من الان480امتیاز دارم
 • گنجی
 • 1401/07/07
الان تا 504 امتیاز پایین آمده و نسبت به ماه پیش خیلی کمتر شده. شما شانس خوبی را خواهید داشت.
دسته بندی خبرها
مهمترین های کانادا
پادکست ها
پربازدیدترینها

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام روش با سن بالای 40 شانس اقامت بیشتری دارد؟

 • اکسپرس اینتری فدرال و استانی کانادا
 • استارتاپ ویزای کانادا با آیلتس5
 • ورک پرمیت با ویزای توریستی ایرانیان
شرکت کنندگان : تن