همه مسافران کانادا باید به صورت کامل واکسینه شوند

بازدیدکنندگان : 991 نفر 1400/10/27
همه مسافران کانادا باید به صورت کامل واکسینه شوند
همه مسافران کانادا باید به صورت کامل واکسینه شوند

مسافران کانادا برای ورود باید به صورت کامل واکسینه شوند. مسافرانی که واکسینه نشده اند باید قرنطینه شوند. 

مسافرانی که وارد کانادا می شوند باید کاملا واکسینه شده باشند. بعضی از مسافران معاف می توانند وارد کانادا شوند اما باید آزمایش، قرنطینه و دیگر اقدامات بهداشتی را انجام دهند. 
کانادا قبلا اعلام کرده بود که مسافران غیر ضروری خارجی باید به صورت کامل واکسینه شوند. از تاریخ 24 دی ماه مسافران ضروری برای ورود به کانادا باید به صورت کامل واکسینه شوند این مسافران شامل:
_ اعضای خانواده کانادایی، افراد دارای کارت پی آر و اقامت دائم کانادا
_ دانشجویان دارای ویزای تحصیلی کانادا 18 سال و بالاتر
_ ورزشکاران کانادا
_ افرادی که ورک پرمیت کانادا دارند به جز کسانی که در زمینه کشاورزی و تهیه مواد غذایی کار می کنند، افرادی که خدمات ضروری را ارائه می دهند و کامیون داران.

 

 

برای مشاوره با کارشناسان ما و ارزیابی شرایط خود، فرم ارزیابی رایگان را تکمیل کنید


قوانین ورود به کانادا در کرونا

دولت کانادا نمی تواند مانع ورود شهروندان و افرادی که اقامت دائم کانادا را دارند شود. کانادایی های واکسینه نشده باید قبل از ورود و در زمان ورود به کانادا آزمایش روز هشتم و شرایط قرنطینه را انجام دهند. 
افرادی که واکسینه نشده یا نیمه واکسینه شده اگر معاف از شرایط اعلام شده باشند می توانند وارد کانادا شوند. گروههای معاف شامل کارگران کشاورزی و تهیه مواد غذایی، کارکنان دریایی و افرادی که به دلایل دلسوزانه به کانادا می آیند، ساکنان دائمی جدید، پناهندگان و بعضی از کودکان زیر 18 سال هستند. 
مسافرانی که از شرایط واکسینه کامل معاف هستند باید آزمایش، قرنطینه و دیگر شرایط ورود به کانادا را انجام دهند. افرادی که واکسینه نشده اند و معاف هم نباشند نمی توانند وارد کانادا شوند. 
افرادی که در زمان ورود به کانادا علائم کرونا را دارند آنها را به افسر سازمان بهداشت عمومی کانادا معرفی می کنند و از زمانی که علائم اولیه آنها مشخص شده تا ده روز باید قرنطینه شوند. 

افسران مرزبانی کانادا در مورد اینکه چه افرادی می توانند وارد کانادا شوند و آیا مسافران کانادا باید قرنطینه شوند یا نه، تصمیم نهایی را می گیرند. 

قوانین جدید مسافرت به کانادا

کانادا در ماه نوامبر شرایط واکسینه کامل را برای مسافران اعلام کرد و در آن زمان دولت کانادا شرایط خود را در مورد واکسینه شدن کامل مشخص کرد. 
برای اینکه مسافران به صورت کامل واکسینه شوند باید دوز کامل واکسن تایید شده را دریافت کرده باشند. دوز نهایی واکسن را باید چهارده روز قبل از ورود به کانادا دریافت کرده باشند. مسافران باید همه اطلاعات مربوط به کرونا را قبل از عبور از مرز کانادا از طریق ArriveCAN ارسال کنند. 

واکسن های مورد تایید دولت کانادا عبارتند از:

_ AstraZeneca، COVISHIELD

_ Bharat Biotech

_ Janssen/Johnson & Johnson

_ Moderna

_ Pfizer-BioNTech

_ Sinopharm BIBP

_ Sinovac

در حال حاضر نیازی به دوز سوم واکسن برای ورود به کانادا نیست. برای اطمینان از امکان ورود به کانادا بخش پرسش و پاسخ وب سایت دولت کانادا  برای مسافران ورودی را مطالعه کنید.telegram_Canada_Ganji
سوال خود را از وکیل کانادا اینجا مطرح کنید:
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

زمان بررسی کدام برنامه مهاجرتی سریعتر است؟

  • برنامه های مهاجرتی کانادا
  • ویزای طلایی و اقامت پرتغال
  • شهروندی و پاسپورت دومینیکا
  • برنامه اقامت دائم آمریکا
شرکت کنندگان : تن