آخرین امتیاز قبولی برنامه نیروی متخصص اکسپرس اینتری کانادا

بازدیدکنندگان : 1493 نفر 1399/09/04
آخرین امتیاز قبولی برنامه نیروی متخصص اکسپرس اینتری کانادا

آخرین امتیاز قبولی برنامه نیروی متخصص اکسپرس اینتری کانادا

اکسپرس اینتری در بزرگترین قرعه کشی خود 5000 دعوتنامه صادر کرد، کانادا امسال 92.350 دعوتنامه صادر کرده که بسیار بیشتر از تعداد تعیین شده است.
 کانادا بزرگترین قرعه کشی نیروی متخصص در بخش اکسپرس اینتری را در 18 نوامبر 2020 برابر 23 آبان ماه 1399 برگزار کرد. در کل 5000 دعوتنامه اقامت دایم صادر شده که مهاجران را به اقامت دائم کانادا نزدیکتر می کند. مهاجران برای دریافت این دعوتنامه به حداقل 472 امتیاز براساس سیستم جامع امتیاز بندی اخذ ویزای کانادا دارند.


اکسپرس اینتری سیستم مدیریت برنامه مهاجرت کانادا برای سه برنامه اقتصادی فدرال است: 

-    برنامه نیروی متخصص فدرال

-    نیروی متخصص با تجربه فنی 

-    برنامه تجربه کار کانادایی

به داوطلبان این برنامه ها و بعضی از برنامه های مهاجرت استانی براساس سیستم جامع امتیاز بندی، امتیاز می دهند. امتیازها براساس شرایط افراد مثل سن، تحصیلات، سابقه کار و تسلط به زبان فرانسه یا انگلیسی داده می شود. مهاجران با بالاترین امتیاز دعوتنامه اقامت دائم را از دوره های قرعه کشی اکسپرس اینتری که معمولا هر دو هفته یکبار برگزار می شود، دریافت می کنند. سازمان مهاجرتی گنجی اطلاعات امتیازبندی هر دوره را در تلگرام خود منتشر می کند.

نکته:

در صورت تساوی بین داوطلبان سازمان مهاجرت قانون شکست تساوی را استفاده می کند. بنابراین برای این قرعه کشی افرادی که نمره CRS آنها 472 یا بیشتر باشد، برای دریافت دعوتنامه باید پروفایل اکسپرس اینتری خودرا قبل از 27 اکتبر در ساعت 11:18:06  UTC ارسال کنند.


امتیاز قبولی برنامه اکسپرس اینتری کانادا چند است

امسال امتیاز قبولی اکسپرس اینتری برای تمام قرعه کشی ها بالاتر از 470 بوده است. قرعه کشی برنامه نیروی ماهر فدرال در 6 آگوست، نیروی کار با 415 امتیاز را دعوت کرد ولی قرعه کشی های قبلی کلاس تجربه کانادایی 440 امتیاز مورد نیاز بود. قرعه کشی مهاجرت استانی شرایط بالاتری دارد زیرا مهاجران اکسپرس اینتری که نامزدی استانی را دریافت کرده 600 امتیازCRS  اضافی دریافت می کنند. برنامه های مهاجرت استانی مسیرهای جایگزین برای اقامت دائم را به مهاجران اکسپرس اینتری که نمره CRS پایینی دارند، را ارائه می دهد. 
در قرعه کشی جدید سال 2020 حدود 92350 دعوتنامه صادر شده است. سال 2020 یک سال جدیدی برای ثبت رکورد اکسپرس اینتری است، زیرا تعداد دعوتنامه صادر شده به بالاترین مقدار خود رسیده است. بیشتر دعوتنامه ها طبق برنامه پذیرش 400000 مهاجر جدید کانادا در سال 2021 صادر شده که بیشتر آنها از طریق سیستم اکسپرس اینتری وارد می شوند.


چه کسی در برنامه نیروی متخصص کانادا پذیرفته می شود

موارد زیر مثالهایی از افرادی است که در قرعه کشی امروز پذیرفته شده اند:

الف- مهیسا 34 ساله:

 لیسانس دارد و شش سال است به عنوان حسابدار در شرکت حسابرسی کار می کند. نمره آیلتس او 7.5 در listening و 6.5 در موارد دیگر است. او تجربه کار کانادایی ندارد. او وارد برنامه اکسپرس اینتری شده و 333 امتیاز  را بدست آورده، که ماه گذشته او قبولی استان ساسکاچوان کانادا را بدست آورد که امتیاز او به 933 افزایش یافت، که در قرعه کشی این دوره قبولی مهیسا تضمین می شود.

ب- سیمین 28 ساله:

 مجرد و تحلیلگر سرمایه گذاری است، مدرک کارشناسی ارشد را درکشور خود دریافت کرده و سه سال در آنجا کار کرده و بعد از آن دوسال در کانادا با ویزای کار کار کرده. سیمین نمره 7CLB را برای readingو  writingانگلیسی و نمره 8 CLB  برای listening و speaking را گرفت. امتیاز 478، او را برای قرعه کشی امروز واجد شرایط می کند.


telegram_Canada_Ganji

برچسب ها :
دیدگاه کاربران
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
رضا1399/09/05
کجا میشه خودم امتیازبندی اکسپرس اینتری کنم؟
  • گنجی
  • 1399/09/06
در اپلیکیشن "گنجی" در اپ استور
خبرهای مرتبط
مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

شرکت کنندگان : تن

سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا