تست سیتی زن شیپی کانادا آنلاین شد

بازدیدکنندگان : 1236 نفر 1399/09/06
تست سیتی زن شیپی کانادا آنلاین شد

تست سیتی زن شیپی کانادا آنلاین شد

کانادا آزمون آنلاین سیتی زن شیپ را برای متقاضیان شهروندی برگزار می کند


بعد از پایان آزمون اجباری در ماه مارس، کانادا آزمون شهروندی کانادا را به صورت آنلاین انجام می دهد. هشت ماه بعد از لغو آزمونهای شهروندی، کانادا این آزمون را به صورت آنلاین انجام می دهد.  سازمان مهاجرت کانادا در حال بررسی برنامه جدید طی چند ماه آینده است.  آزمونهای آنلاین شهروندی کانادا ابتدا برای کسانی که به علت کرونا آزمون آنها لغو شده و کسانی که در لیست انتظار هستند، انجام می شود.  سازمان مهاجرت کانادا بعد از اثبات صحت و ثبات این برنامه، متقاضیان بیشتری را به استفاده از این برنامه دعوت می کند. بر اساس گزارش CBC  سال جدید از متقاضیان بیشتری خواسته می شود در این آزمون شرکت کنند.
 شرکت کنندگان در آزمون باید هویت خود را از طریق اطلاعات شخصی تایید کرده و قبل از شروع آزمون با وب کم از خود و مدارک شناسایی خود عکس بگیرند.

 متقاضیان شهروندی برای تکمیل آزمون 21 روز فرصت دارند.  این سیستم در آزمون از شرکت کنندگان عکس می گیرد که این امر برای نظارت بر آزمونهایی که در زمان پاندمی انجام شده. طبق گزارشی که در رسانه اعلام شد سازمان مهاجرت قبل از پاندمی در حال به روزرسانی برنامه شهروندی بود.  آزمون آنلاین بخشی از این به روز رسانی بود. 


ساختار آزمون شهروندی کانادا به چه صورت خواهد بود

آزمونهای آنلاین مثل آزمونهای حضوری 20 سوال دارد که شرکت کنندگان 30 دقیقه برای تکمیل آن فرصت دارند.  سازمان مهاجرت کانادا گفت که افراد نباید با سازمان تماس بگیرند و به کسانی که آزمون آنلاین را انجام می دهند یا نماینده آنها اطلاع داده می شود.  آزمون های حضوری هم انجام خواهد شد اما هنوز تاریخ از سرگیری آن مشخص نشده است. اطلاعات کلی در زمینه: تاریخ، سیاست، اقتصاد و ... کانادا در کتاب Discover Canada مبنای این آزمون است.


 85000 نفر در انتظار آزمون شهروندی هستند

 بر اساس اطلاعات سازمان مهاجرت از 7 سپتامبر 85000 نفر منتظر شرکت در آزمون شهروندی کانادا هستند.  وکلایی که خواستار انجام آزمونهای شهروندی بودند، به علت وجود پرونده های عقب افتاده شهروندی، تظاهراتی را در اوایل نوامبر در مونترال و تورنتو برگزار کردند.  از فعالیت های این گروه وکلا انجام دوباره آزمونهای شهروندی بود. این گروه آزمون آنلاین را به عنوان یک قدم در مسیر درست عنوان می کنند، اما سوال این است که آزمون آنلاین برای همه متقاضیان کافی است یا خیر؟

طبق قانون شهروندی، متقاضیان بین 18 تا 54 سال باید اطلاعات اولیه از کانادا را داشته باشند و امتحان دهند، تا به عنوان شهروند قانونی پذیرفته شوند. قبل از سال 1994 شهروندان مصاحبه می شدند، اما الان متقاضیان بالای 55 سال مصاحبه می شوند. تابعیت کانادایی به مهاجران حق دادن رای و گرفتن گذرنامه کانادایی را می دهد. به علاوه حس امنیت و تعلق به افراد می دهد.
با پاسپورت کانادایی فرد می تواند به 183 کشور بدون ویزا سفر کند.

telegram_Canada_Ganji
دیدگاه کاربران
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
خبرهای مرتبط
مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام مورد برای دریافت ویزای تحصیلی مهمتر است؟

  • آیلتس آکادمیک 6-معدل 17-وقفه تحصیلی کم-پذیرش ازدانشگاه
  • دولینگو-وقفه تحصیلی با سابقه کار-تمکن مالی 10هزاردلار
  • تافل-ویزای ریجکتی قبلی-مقاله معتبر-ریکامندیشن-پذیرش کالج
  • ویزای مولتی-داشتن پرونده مهاجرتی-همراهی خانواده-پذیرش مشروط
شرکت کنندگان : تن

سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا