قوانین محیط کار در کانادا را بیاموزیم

بازدیدکنندگان : 43521 نفر 1395/11/20
قوانین محیط کار در کانادا را بیاموزیم

work_canada_rules_ganji
 

قوانین محیط کار در کانادا را بیاموزیم

سالانه 300هزار مهاجر به کانادا وارد می شوند که هر کدام دارای فرهنگ و قوانین مربوط به خود میباشند ، که ممکن است با شرایط حاکم بر کانادا متفاوت باشد. اما برای بدست آوردن یک شغل جدید و کسب موفقیت در محیط کار بعد از استخدام باید با قوانین نانوشته محیط کار کانادا آشنا بود. تازه واردان از طریق مهارت های ارتباطی مسایل و نکات زیادی می آموزند. از جمله اینکه چرا در محیط کار امروزی کانادا ایجاد و گسترش مهارت های مردمی اهمیت دارد؟ یا اینکه چگونه بازخورد مدیر خود را تجزیه و تحلیل کنند؟، و چطور به روشی موثر به این بازخوردها واکنش نشان دهند؟ و سرانجام اینکه چگونه با افرادی از فرهنگ های دیگر کار کنند و ارتباط برقرار نمایند، که تاثیر بیشتری داشته باشد؟

  شورای اشتغال مهاجران منطقه تورنتو -تی آر آی ئی سی-   TRIEC   در نشست سالانه دوازدهم سپتامبر 2012 خود تارنمای نوآورانه اش را برای کسب و کارها و کارفرماها راه اندازی کرد. این وب سایت آموزشی هیجان انگیز آن- لاین که طیفی فوق العاده از منابع را ارائه می کند، به منظور کمک به کسب و کارها و رهبران منابع انسانی در سراسر کشور جهت ایجاد و اجرای عملکردهای روش های جذب نیرو می باشد، که بهتر بتوانند مهاجران ماهر را به استخدام درآورند، و برای کسب و کار خود حفظ نمایند. از دیگر سو این تارنما منابعی را به تازه واردان به کانادا ارائه می کند، تا به آنها یاری رساند مقررات نانوشته محل کار در کانادا را درک نمایند.

 

در عین حال تورنتو یکی از متنوع ترین شهرهای جهان به شمار می رود. به همین سبب مهارت های ارتباطی بین فرهنگ ها برای ساکنان این بزرگترین شهر کانادا بسیار ضروری می باشد. مهارت هایی که نه تنها برای زندگی در خود تورنتو لازم هستند، بلکه در صورتی که ساکنان شهر ما بخواهند در سایر نقاط کشور زندگی کنند، واقعا مفید خواهد بود.

 

تازه واردان از طریق مهارت های مورد اشاره مسایل و نکات زیادی می آموزند. از جمله اینکه چرا در محل کار امروزی کانادا ایجاد و گسترش مهارت های مردمی اهمیت دارد؟ یا اینکه چگونه بازخورد مدیر خود را تجزیه و تحلیل کنند؟، و چطور به روشی موثر به این بازخوردها واکنش نشان دهند؟ و سرانجام اینکه چگونه با افرادی از فرهنگ های دیگر کار کنند و ارتباط برقرار نمایند، که تاثیر بیشتری داشته باشد؟

 

باید دانست که TRIEC منابعی را ارائه می کند، که مبنای آنها وضعیت واقعی در کانادا است. کمااینکه به چالش هایی می پردازد، که امکان دارد خود ما در هنگام جستجوی کار در یک سازمان کانادایی با آنها روبرو شده باشیم. بنابراین برای کسانی که در پی آنند که در کشور نوین منتخب خود نیز در حوزه کاری موفق باشند، شورای مورد اشاره منبعی بسیار مفید به شمار می رود.

 

جوآن آتلین مدیراجرایی موقت TRIEC در این وب سایت خاطرنشان می کند: باید توجه داشت، که بیش از 50 درصد ساکنان تورنتو در خارج از کشور متولد شده اند. به همین سبب تکلیف منافع یک محیط کار چندفرهنگی که دربردارنده مهاجران ماهر باشد، از دیدگاه نوآوری و دسترسی به بازارها کاملا روشن است. در عین حال محوطه آموزشی TRIEC جهت تحقق اهداف کارفرمایان، ابزار و منابع مورد نیاز در مورد کارکنان و محیط کاری متنوع آنها را در اختیارشان می گذارد.

 

این ابزار شامل بخش های آموزشی مجازی، ویدیو، راهنماهای بحث و گفت و گو، و بسیاری از مقولات مفید و کارساز دیگر، می باشد. زیرا این ابزار جوابگوی همه نیازهای کارفرمایان از اینکه آنها و کارکنانشان به عملکرد شبکه ای علاقمند باشند گرفته، تا جذب نیرو، افزایش تاثیرگذاری ارتباط، تا اینکه تنها بخواهند محل کار خود را شامل مهاجران ماهر کنند، هستند. به همین سبب استفاده کنندگان از این تارنما می توانند منابعی را که برای خودشان مناسب ترین می باشند، انتخاب کنند. همچنین کارشان را با ضرباهنگ مورد نظر و نتیجه بخش برای خودشان انجام دهند.

 

کمااینکه شرلی مری گارسیا مدیر ارشد منابع انسانی مرکز توانبخشی نیکوکاری موسوم به March of Dimes Canada خاطرنشان می کند: برای من به عنوان یکی از روسای کارگزینی، منابع موجود در TRIEC به شکلی چشمگیر مفید بوده اند. چراکه در آن در مورد جذب نیرو، حفظ نیروهای کارآمد، و ارتباطات بین فرهنگ ها، و همچنین عملی کردن تعهدات ما برای کار در سمت و سوی ایجاد تغییرات واقعی در سازمان مان، اطلاعات و توصیه های بسیار خوب و کارایی ارائه شده است.

telegram_Canada_Ganji 

دیدگاه کاربران
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
خبرهای مرتبط
مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام مورد برای دریافت ویزای تحصیلی مهمتر است؟

  • آیلتس آکادمیک 6-معدل 17-وقفه تحصیلی کم-پذیرش ازدانشگاه
  • دولینگو-وقفه تحصیلی با سابقه کار-تمکن مالی 10هزاردلار
  • تافل-ویزای ریجکتی قبلی-مقاله معتبر-ریکامندیشن-پذیرش کالج
  • ویزای مولتی-داشتن پرونده مهاجرتی-همراهی خانواده-پذیرش مشروط
شرکت کنندگان : تن

سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا