لیست مشاغل مورد نیاز ونکوور کانادا

بازدیدکنندگان : 7218 نفر 1400/01/22
لیست مشاغل مورد نیاز ونکوور کانادا
صدور 80 دعوتنامه در آخرین قرعه کشی بریتیش کلمبیا

دولت بریتیش کلمبیا برای دو گروه مهاجران برنامه اکسپرس اینتری و گروه متخصصین از طریق برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا دعوتنامه صادر کرد.

بریتیش کلمبیا در تاریخ 6 آوریل 2021 برابر 17/1/1400 حدود 80 دعوتنامه مهاجرت استانی برای اقامت دائم کانادا صادر کرد.
قرعه کشی برنامه آزمایشی مهاجرتی فناوری بریتیش کلمبیا برای مهاجران اکسپرس اینتری و مهاجرت براساس مهارت بوده.
مهاجرانی که از گروههای نیروی کار ماهر و فارغ التحصیلان بین المللی بودند، حداقل 80 امتیاز برای قبولی داشتند. گروه نیروی کار ماهر برای متخصصین ماهر بین المللی است که دارای تحصیلات دانشگاهی هستند. شغل مهاجر باید براساس کد ناک به عنوان سطح مهارت 0 ، A یا B طبقه بندی شود. مهاجرانی که براساس گروه نیروی کار ماهر هستند، باید یک جاب آفر برای یک شغل واجد شرایط تمام وقت در یک شغل از کارفرمایان بریتیش کلمبیا داشته باشند. مهاجرانی که دارای پیشنهاد شغلی در یک مشاغل تعیین شده دارند و به مجوز نیاز دارند ، هنگامی که درخواست خود را در این گروه ارائه می دهند باید نشان دهند که شرایط لازم برای این شغل را در استان یا شهر ونکوور دارند.
برنامه آزمایشی فناوری بریتیش کلمبیا یک مسیر مهاجرت برای نیروی کار فناوری و دانشجویان بین المللی است. فارغ التحصیلان بین المللی که در سه سال گذشته از دانشگاه یا کالج کانادا فارغ التحصیل شده اند، واجد شرایط گروه فارغ التحصیلان بین المللی می باشند. مهاجران گروه فارغ التحصیلان بین المللی باید یک پیشنهاد شغلی دائمی تمام وقت در یک شغل از بریتیش کلمبیا داشته باشند.

برنامه آزمایشی فناوری بریتیش کلمبیا


این برنامه آزمایشی در سال 2017 ایجاد شد و چند بار تمدید شده است آخرین بار تا ژوئن 2021 تمدید شد.
برای واجد شرایط بودن این برنامه مهاجران باید در یکی از برنامه های مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا ثبت نام و در یکی از 29 مشاغل تعیین شده برنامه فناوری حداقل 12 ماه پیشنهاد شغلی معتبر داشته باشند.

لیست 29 شغل مورد نیاز بریتیش کلمبیا عبارتند از:

_ مدیران مخابرات کد ناک 0131
_ مدیران سیستم های رایانه ای و آی تی 0213
_ مدیران انتشارات و تصاویر متحرک و هنرهای نمایشی کد ناک 0512
_ مهندس عمران 2131
_ مهندس مکانیک 2132
_مهندس برق و الکترونیک 2133
_ مهندس شیمی 2134
_ مهندس کامپیوتر به جز مهندسان نرم افزار و طراحان2147
_ تحلیل گر و مشاور سیستم های اطلاعاتی 2171
_ تحلیل گران و مدیران اطلاعات 2172
_ مهندسین و طراحان نرم افزار 2173
_ برنامه نویسان و مدیران رسانه 2174
_ طراحان و توسعه دهندگان وب 2175
_ تکنسین بیولوژیک گیاهی و انسانی 2221
_ مهندس برق و الکترونیک 2241
_ تکنسین های ابزارهای صنعتی 2243
_ تکنسین شبکه کامپیوتر 2283
_ نویسندگان 5121
_ ویراستاران5122
_ مترجمان و مفسران 5125
_ کارشناسان پخش 5224
_ کارشناسان ضبط صدا و فیلم 5225
_ تکنسین طراحی تصاویر متحرک، صدا و هنر های نمایشی 5226
_ عکاس و متخصص هنرهای نمایشی و فیلم های سینمایی 5227
_ طراحان و تصویرگران 5241
_ متخصص فروش به صورت عمده 6221

برای ثبت نام در برنامه مهاجرت براساس مهارت یا اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا مهاجران باید در سیستم آنلاین این استان پروفایل ایجاد کرده و در سیستم مهاجرت براساس مهارت ثبت نام کنند.
مهاجران مورد بررسی قرار گرفته و امتیازی برای آنها تعیین می شود که براساس آن امتیاز در قرعه کشی شرکت می کنند. براساس سطح تحصیلات، سابقه کار، مدرک تحصیلی و پیشنهاد کاری از کارفرما در بریتیش کلمبیا به مهاجران امتیاز داده می شود. 
در سال 2021 تا به حال بریتیش کلمبیا 19 قرعه کشی از طریق برنامه های مهاجرت استانی انجام داده که حدود 3000 مهاجر را دعوت کرده است.
به مهاجران اکسپرس اینتری که دعوتنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا را دریافت می کنند، 600 امتیاز اضافی براساس سیستم جامع امتیاز بندی داده می شود و این امتیاز اضافی تضمینی برای دریافت دعوتنامه قبولی در قرعه کشی بعدی اکسپرس اینتری است.
قرعه کشی اکسپرس اینتری دو بار در ماه برگزار می شود و حدود 5000 مهاجر برای اقامت دائم دعوت می شوند.
آخرین قرعه کشی اکسپرس اینتری در تاریخ 31 مارس 2021 برابر11/1/1400 و اول آوریل برابر12/1/1400 برگزار شد، حدود 5.284 دعوتنامه برای اقامت دائم صادر شد. تا به حال اداره مهاجرت 49.124 دعوتنامه صادر کرده است. اداره مهاجرت کانادا نیمی از هدف های مهاجرتی خود برای برنامه اکسپرس اینتری را در سال 2021 اعلام کرده است. سال گذشته در این زمان اداره مهاجرت کانادا 22.600 دعوتنامه صادر کرده بود.
هدف اداره مهاجرت کانادا پذیرش 401.000 مهاجر جدید در سال 2021 است، که بیشتر مهاجران از گروه اکسپرس اینتری وارد کانادا می شوند.
 

صدور 374 دعوتنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا


استان بریتیش کلمبیا برای 2.909 مهاجر دعوتنامه صادر کرد، تا برای مهاجرت استانی اقدام کنند.
بریتیش کلمبیا در تاریخ 30 مارس 2021 برابر10/1/1400 دو قرعه کشی برنامه مهاجرت استانی را انجام داد، که برای 374 مهاجر دعوتنامه صادر کرد.
مهاجران برنامه های مهاجرت براساس مهارت، اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا و مهاجرت استانی در آخرین قرعه کشی دعوتنامه دریافت کردند. 
از طریق برنامه های مهاجرت براساس مهارت و اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا دعوتنامه هایی برای افراد متخصص ماهر، فارغ التحصیل بین المللی و نیروی کار ماهر و نیمه ماهر صادر شد.
حداقل امتیاز در بزرگترین قرعه کشی بین 81 و 96 بود. در کل حدود 330 نفر دعوت شدند.
یک قرعه کشی جداگانه برای مدیران خرده فروشی ها و عمده فروشان کد ناک 0621 و مدیران رستوران و خدمات غذایی کد ناک 0631 انجام شد، که در آن 44 دعوتنامه برای مهاجرانی که حداقل 113 امتیاز داشتند صادر شد.
این استان تا به حال 18 بار قرعه کشی برگزار کرده است، که تا سال 2021 حدود 2.909 دعوتنامه صادر کرده است.

برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا


هدف برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا جذب کارگران خارجی است که مود نیاز استان هستند و می خواهند اقامت دائم کانادا را بدست آورند.
برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا به دو گروه برنامه مهاجرت براساس مهارت و اکسپرس اینتری تقسیم می شود. این برنامه ها براساس سیستم ثبت نام مهاجرت مهارت هامدیریت می شوند. سیستم ثبت نام مهاجرت مهارت ها (SIRS) یک سیستم مدیریتی است که به بریتیش کلمبیا اجازه می دهد مهاجران را برای معرفی به استان اولویت بندی کند.  SIRS یک سیستم مبتنی بر امتیاز است که به برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا (BC PNP)، یکی از برنامه های استانی کانادا کمک می کندو مهاجرانی را که مهارت های لازم را برای حمایت از رشد اقتصادی استان را دارند،در اولویت قرار دهند. برای اقدام از طریق برنامه مهاجرت براساس مهارت باید یک حساب کاربری در سیستم مهاجرت مهارت ها ثبت کنید. بعد براساس عواملی مثل تحصیلات، سابقه کار و تسلط به زبان به شما امتیاز داده می شود.
مهاجرانی که بالاترین امتیاز در بریتیش کلمبیا را دارند از هر گروه دعوت می شوند، تا زمانی که بریتیش کلمبیا قرعه کشی انجام داد آنها برای برنامه مهاجرت استانی اقدام کنند.
بعد از دریافت دعوتنامه، 30 روز فرصت دارید، تا پرونده کامل خود را از طریق سیستم آنلاین مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا ارسال کنید.
بعد از ارسال پرونده کامل خود در مدت دو یا سه ماه از نتیجه آن مطلع می شوید. اگر قبول شوید شما واجد شرایط دریافت دعوتنامه قبولی برای اقامت دائم از اداره مهاجرت کانادا هستید. پرونده مهاجرتی شما از زمان تایید شش ماه اعتبار دارد.

برنامه اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا


برنامه اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا با سیستم مهاجرتی اکسپرس اینتری فدرال هماهنگ و همسو است. به مهاجران اکسپرس اینتری براساس سن، سابقه کار، تحصیلات و تسلط به زبان فرانسه یا انگلیسی طبق سیستم جامع امتیاز بندی امتیاز داده می شود. مهاجران باید حداقل معیارهای یکی از برنامه های اکسپرس اینتری را داشته باشند:
_ برنامه نیروی کار ماهر فدرال
_ برنامه نیروی متخصص فنی فدرال
_ کلاس تجربه کار کانادایی
بعد از دریافت دعوتنامه مهاجرت استانی به شما 600 امتیاز اضافی داده می شود، که این امتیاز اضافی تضمینی برای دریافت دعوتنامه قبولی در قرعه کشی بعدی اکسپرس اینتری است.
برنامه های مهاجرت استانی در سراسر شیوع کرونا به کار خود ادامه داده اند و اصلا فعالیت خود را در سال 2021کم نکرده اند.

برای بررسی شرایط خود فرم ارزیابی را تکمیل کنید.

telegram_Canada_Ganji
دیدگاه کاربران
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
sedigheh1400/01/31
با سلام
یا من با شرایط زیر شانسی برای اکسپرس اینتری دارم
لیسانس مکانیک- 28 ساله- دو سال سابقه کار مرتبط- ایلتس 6 و فرانسه ب 1
خواهر مقیم دائم در کبک
ممنون
لیسانس مکانیک با دو سال سابقه کارمرتبط
  • گنجی
  • 1400/02/01
برای کبک باید بی 2 داشته باشید برای نیروی متخصص استانی ها می توانید.
تورج1400/01/20
چگونه مطلع شویم که می توانیم برای ونکوور اقدام کنیم. فوق لیسانس کامپیوتر 30ساله ایلتس 6 و سابقه یک ریجکتی با ویزا توریستی توسط آژانس مسافرتی و خواهر در برنابی نزدیک ونکوور.
  • گنجی
  • 1400/01/20

ابتدا باید پرونده ریحکتی شما که توسط آژانس مسافرتی! ارسال شده بررسی دقیق شود تا دلیل ریجکتی مشخص گردد.

سپس با امتیازبندی(ایلتس 6.5 به بالا نیاز است) دقیق شانس شما را تعیین نمود.

رزومه تان را واتس اپ کنید یا فرم ارزیابی در سایت گنجی تکمیل کنید.

داریوش1400/01/20
من ویزای توریستی دارم که سال آینده تمام می شود، آیا الان همسرم می تواند ویزای توریستی الان درخواست دهد، خواهرش ونکوور است.
  • گنجی
  • 1400/01/20

زمان بررسی پرونده های توریستی نزدیک به یکسال شده!

 

خبرهای مرتبط
مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام مورد برای دریافت ویزای تحصیلی مهمتر است؟

  • آیلتس آکادمیک 6-معدل 17-وقفه تحصیلی کم-پذیرش ازدانشگاه
  • دولینگو-وقفه تحصیلی با سابقه کار-تمکن مالی 10هزاردلار
  • تافل-ویزای ریجکتی قبلی-مقاله معتبر-ریکامندیشن-پذیرش کالج
  • ویزای مولتی-داشتن پرونده مهاجرتی-همراهی خانواده-پذیرش مشروط
شرکت کنندگان : تن

سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا