جزئیات آخرین قبولی اکسپرس اینتری 2017

بازدیدکنندگان : 33146 نفر 1396/06/06
جزئیات آخرین قبولی اکسپرس اینتری 2017

اداره مهاجرت  کانادا (IRCC)، تعداد 2991 دعوت نامه برای متقاضیان داخل استخر اکسپرس اینتری صادر کرد که دومین قرعه کشی در مرداد ماه می باشد.
متقاضیان با 433 امتیاز یا بیشتربا سیستم رتبه بندی اکسپرس اینتری (CRS)، دعوت نامه برای درخواست اقامت(ITA) دریافت خواهند کرد. این حداقل امتیاز طبق سیستم CRS ازاردیبهشت ماه می باشد و از این رو کمترین تغییر در CRS – که شامل امتیاز برای فرانسوی  زبانان و افراد با خواهر و برادر در کانادا - در اوایل دی ماه انجام شد.
سه قرعه کشی قبلی که از زمانی که این تغییرات اعمال شد، امتیازی طبق سیستم CRS درحدود 440 را داشته اند. واقعیت این است که آخرین قرعه کشی پس از قرعه کشی پیشین که دقیقا یک هفته قبل در تاریخ 11 مرداد ماه انجام شد، به سرعت کاهش و فاصله این دوران را افزایش داد، زیرا فاصله های طولانی بین قرعه کشی اجازه می دهد تا متقاضیان بیشتری وارد استخر شوند.
 
گرفتن دعوتنامه برای درخواست:
سناریوهای فرضی زیر نشان می دهد که چگونه برخی از نامزدها در استخر می توانند یک ITA را بدست آورند و به آنها اجازه می دهد که درخواست اقامت دائمی کانادا را همراه همسر و فرزندان خود بدست اورند:
1- احمد 30 ساله است و مدت سه سال یک طراح گرافیک است. او دارای مدرک لیسانس است و اخیرا IELTS را با 8 امتیاز در هر رده ثبت کرده است. او هرگز در کانادا کار نکرده یا تحصیل نکرده است. امتیاز 433 او برای به دست آوردن ITA پس از آخرین قرعه کشی کافی است.
2- مریم 33 ساله است و پنج سال به عنوان یک معلم کار کرده است. او دارای مدرک کارشناسی ارشد و دارای مدرک زبان آیلتس با CLB9 است. همسرش، کارمند است، اما بالاترین سطح تحصیلات تکمیلی او دبیرستان است و او دارای مهارت متوسط در زبان انگلیسی است. امتیاز 436 CRS آنها برای به دست آوردن ITA کافی بود.
تا چه حد پایین خواهد رفت؟
با توجه به تغییرات اعمال شده در خرداد ماه، آرامشی در برنامه اکسپرس اینتری ایجاد شد. برای مدت کوتاهی قرعه کشی ها کمتر شدند. البته اداره مهاجرت نیز در حال حصول اطمینان از اعمال تغییرات مورد نیاز در ساختار عملکرد استخر مجازی خود بود. در حال حاضر میتوان توقع نظم بیشتری در قرعه کشی ها داشت.
کاهش سقف حداقل امتیاز امری منوط به گذر زمان بشمار میرود.اداره مهاجرت این برنامه را اصلی ترین راه ورود مهاجران نیروی متخصص به کانادا میداند.راههای متفاوتی برای بهبود رتبه افراد حاضر در استخر مجازی مانند کسب مدرک زبان یا کسب مدرک دانشگاهی بالاتر از لیسانس و ... وجود دارد.
چنانچه هنوز وارد این استخر نشده اید ابتدا از واجد شرایط بودن خود با بررسی امتیاز در بخش اکسپرس اینتری سایت ما مطمئن شوید.
 

telegram_Canada_Ganji

دیدگاه کاربران
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
زهرا1399/10/23
من حدود 7 سال در حوزه کامپوتر کار کردم ارشد صنایع دارم. مشمول این طرح هستم؟
  • گنجی
  • 1399/10/23
اگر تحصیلات مرتبط داشته باشید بله. بهتر است برای ایلتس ابتدا اقدام کنید.
حجت1399/10/23
من کامپیوتر تموم کردم سرمایه لازم برای مهاجرت از طریق ویزای کاری حدودا چقدر هس؟ واینکه افرادی که تخصص دارن پذیرش میکنن مثلا برنامه نویسی طراحی وب یا صرفا فارغ التحصیل بودن در این زمینه کافیه؟
  • گنجی
  • 1399/10/23
باید علاوه بر تحصیلات سابقه کار مرتبط و مدرک زبان نیز داشته باشید
هلیا1399/10/23
آیا فقط داشتن لیسانس مرتبط با کامپیوتر خوب است ؟ چه مدارکی نیاز است.
  • گنجی
  • 1399/10/23
داشتن مدرک لیسانس کامپیوتر، سه سال سابقه کار با بیمه و مدرک زبان انگلیسی ایلتس یا فرانسه نیاز است. سن متقاضی زیر 35 سال باید باشد.
خبرهای مرتبط
مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

شرکت کنندگان : تن

سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا