مهاجرت به آلبرتا بدون پیشنهاد شغلی

بازدیدکنندگان : 2913 نفر 1400/08/22
مهاجرت به آلبرتا بدون پیشنهاد شغلی
مهاجرت به آلبرتا بدون پیشنهاد شغلی

محبوب ترین برنامه مهاجرتی در کانادا برنامه اکسپرس اینتری است اما یک برنامه مناسب دیگری به نام برنامه مهاجرت استانی وجود دارد. آلبرتا چهارمین استان بزرگ کانادا و یک مقصود محبوب برای تازه واردان است. اگر می خواهید به آلبرتا مهاجرت کنید و پیشنهاد کاری ندارید، برنامه اکسپرس اینتری آلبرتا گزینه خوبی برای شما است. 

اکسپرس اینتری براساس سیستم جامع امتیاز بندی است که در این سیستم براساس عوامل شخصی مانند سن و تحصیلات به مهاجران امتیاز می دهند. در بیشتر موارد مهاجران برنامه اکسپرس اینتری نیازی به پیشنهاد شغلی ندارند، اما داشتن پیشنهاد شغلی باعث کسب امتیاز بالاتر و شانس بیشتر برای دریافت دعوتنامه قبولی برای اقامت دائم کانادا است. 
برنامه مهاجرت استانی در کانادا برای توزیع متعادل تر مزایای مهاجرت در سراسر کشور ایجاد شد. از طریق این برنامه استانها و مناطق کانادا می توانند سالانه تعداد معینی از مهاجران اقتصادی را برای اقامت دائم انتخاب کنند. برنامه های مهاجرت استانی از یک استان به استان دیگر متفاوت است و هر استان براساس شرایط خود معیارهایی را تعیین می کند.

برای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه مهاجرت استانی باید از استان دعوتنامه دریافت کنید.

استانهای کانادا حداقل یک برنامه مهاجرت استانی پیشرفته دارند، یعنی برنامه مهاجرت استانی آنها به سیستم اکسپرس اینتری فدرال مرتبط است. 
برنامه اکسپرس اینتری آلبرتا یکی از این برنامه ها است و مسیر مهاجرتی را برای مهاجران خارجی که پیشنهاد شغلی ندارند را فراهم می کند. 
استانهای دیگری مثل انتاریو و ساسکاچوان هم برنامه های مهاجرتی بدون پیشنهاد شغلی را ارائه داده اند که در این ماه در کانال تلگرام (لینک پایین خبر) ارائه کردیم.


آلبرتا چهارمین استان بزرگ کانادا و مقصد محبوب برای مهاجران است و دو شهر بزرگ ادمونتون و کلگری در این استان هستند. 
براساس آمارهای جمعیتی، این استان سالانه 40.000 مهاجر جدید را می پذیرد. حدود 13 درصد از کل مهاجران در کانادا وارد آلبرتا شده و البته انتاریو 44.7 درصد و بریتیش کلمبیا 15.8 درصد از مهاجران را می پذیرند. براساس آخرین آمار، جمعیت آلبرتا حدود 4.5 میلیون نفر است. از نظر اقتصادی مهاجران این استان در زمینه هایی مثل صنایع نفتی، معدن و گاز فعالیت دارند. 

آیا از طریق برنامه اکسپرس اینتری آلبرتا بدون پیشنهاد شغلی می توانیم به کانادا مهاجرت کنیم؟


اتباع خارجی که می خواهند در آلبرتا کار و زندگی کنند می توانند از طریق برنامه مهاجرت استانی آلبرتا اقدام کنند. در بین برنامه های مهاجرتی استان آلبرتا، برنامه اکسپرس اینتری آلبرتا نیازی به پیشنهاد شغلی ندارد. 
برنامه اکسپرس اینتری آلبرتا یک برنامه مهاجرتی پیشرفته است یعنی به سیستم اکسپرس اینتری فدرال وصل می باشد. مهاجران برنامه اکسپرس اینتری که دعوتنامه مهاجرت استانی را دریافت می کنند به صورت خودکار 600 امتیاز اضافی را دریافت می کنند. این امتیاز اضافی تضمینی برای دریافت دعوتنامه قبولی برای اقامت دائم کانادا است. 
برای دریافت پروفایل ابراز علاقه از استان آلبرتا مهاجران باید یک پروفایل اکسپرس اینتری را ایجاد کرده و علاقه خود به اقامت دائم در آلبرتا را نشان دهند. 
تا به حال 5.910 مهاجر از طریق این برنامه مهاجرتی آلبرتا پروفایل ابراز علاقه را دریافت کرده اند. 
فرم ارزیابی مهاجرت کانادا موسسه گنجی

شرایط برنامه اکسپرس اینتری آلبرتا

برای اینکه واجد شرایط دریافت پروفایل امتیازی از آلبرتا باشید باید:
_ یک پروفایل اکسپرس اینتری معتبر در سیستم اکسپرس اینتری اداره مهاجرت کانادا داشته باشید. 
_ علاقه خود برای مهاجرت به آلبرتا را اعلام کرده باشید.
_ در شغلی که باعث رشد اقتصادی آلبرتا می شود کار کنید. 
_ براساس سیستم جامع امتیاز بندی حداقل 300 امتیاز داشته باشید. 

شانس شما برای دریافت پروفایل ابراز علاقه از آلبرتا بیشتر می شود اگر:

_ پیشنهاد شغلی در آلبرتا یا تجربه کاری داشته باشید.
_ فارغ التحصیل یک موسسه عالی کانادایی باشید. 
_ والدین، فرزند یا خواهر و برادری داشته باشید که مقیم دائم کانادا یا شهروند کانادا باشند که در آلبرتا زندگی می کنند. 

telegram_Canada_Ganji
سوال خود را از وکیل کانادا اینجا مطرح کنید:
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
سهیلا1400/08/30
من 43 سال دارم مجرد و دارای مدرک کارشناسی حسابداری با سابقه 20 سال کار کردن و دارای معلولیت از ناحیه پای راست ولی امکان کارکردن پشت میز را دارم آیا میتوانم برای مهاجرت اقدام نمایم.
  • گنجی
  • 1400/08/30
معلولیت مانعی در مهاجرت نیست. فقط شما چون سن بالای 35 دارید حتما برای کسب امتیاز قبولی باید ابتدا ایلتس 7 کسب کنید. سپس پروفایل اکسپرس اینتری استانی باز کنید.
Ahad1400/08/30
من 54 ساله و دارای همسر و بدون فرزند هستم دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حسابداری گرایش مدیریت هستم و 23 سال سابقه کار حسابداری و مدیریت مالی دارم با شرایط حاضر میتوانم اقدام کنم
  • گنجی
  • 1400/08/30
خیر، سن بعد از 40سال شانس کمی برای نیروی متخصص دارد. برای شما روش کارآفرینی و استارت اپ را باید بررسی کنیم.
نسیم1400/08/30
سلام
امکانش هست هم زمان برای دو یا ۳ استان eoi تشکیل بدیم؟ مثلا هم ساسگاچوان هم آلبرتا؟
  • گنجی
  • 1400/08/30
پیشنهاد ما این است برای استانی که بیشترین امتیاز قبولی را کسب می کنید اقدام کنید. لیست امتیازهای هر استان و آخرین امتیاز فرد قبول شده هر دو هفته یکبار در کانال تلگرام ما اعلام می شود (لینک پایین صفحه)
مهمترین های کانادا
پادکست ها
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

اخبار برگزیده

نظرسنجی مهاجرت کانادا

زمان بررسی کدام برنامه مهاجرتی سریعتر است؟

  • برنامه های مهاجرتی کانادا
  • ویزای طلایی و اقامت پرتغال
  • شهروندی و پاسپورت دومینیکا
شرکت کنندگان : تن