مهاجرت به نوااسکوشیا بدون پیشنهاد شغلی

بازدیدکنندگان : 5035 نفر 1400/09/11
مهاجرت به نوااسکوشیا بدون پیشنهاد شغلی
مهاجرت به نوااسکوشیا بدون پیشنهاد شغلی

نوااسکوشیا به دنبال افزایش جمعیت و رشد اقتصادی از طریق جذب مهاجرتازه وارد است. نظر سنجی ها نشان می دهد که کانادایی های ساکن آتلانتیک کانادا از جمله استان نواسکوشیا به دنبال استقبال از مهاجران هستند.

دلایل زیادی برای اینکه مهاجران نواسکوشیا را برای مهاجرت انتخاب کنند وجود دارد. نواسکوشیا یکی از استانهای نزدیک ساحل دریا در کانادا است و در سواحل شرقی کانادا قرار گرفته است. این استان مناظر طبیعی، دریایی و طبیعت زیبایی دارد. 
اقتصاد نوااسکوشیا از گذشته بر اساس منابع طبیعی و صنعت ماهیگیری است. اما اقتصاد آن تنوع بیشتری طی سالهای گذشته پیدا کرده است. در حال حاضر تجارت، فناوری های جدید کامپیوتری و استارت آپ و گردشگری(با حضور بازدیکنندگانی که با کشتی های تفریحی از بندر هالیفاکس عبور می کنند) در این استان گسترش پیدا کرده است. 
نواسکوشیا به علت جمعیت پیر و نرخ زاد و ولد پایین بیشتر به مهاجرت متکی بوده است. تلاش برای جذب مهاجران موفقیت آمیز بوده و این موضوع باعث رشد جمعیت نوااسکوشیا در سالهای اخیر شده است. جمعیت استان در ماه جولای به 992.055 نفر رسید. این رشد جمعیت به علت افزایش مهاجرت بوده است. 

چگونه به نواسکوشیا مهاجرت کنم؟


برنامه مهاجرت استانی و برنامه اکسپرس اینتری از اصلی ترین برنامه های مهاجرت اقتصادی کانادا هستند. 
اکسپرس اینتری براساس سیستم جامع امتیاز بندی است که بر طبق سن، تحصیلات، مهارت در زبان به مهاجران امتیاز می دهد. در بیشتر موارد مهاجران اکسپرس اینتری نیازی به پیشنهاد شغلی ندارند اما داشتن آن به آنها 600 امتیاز اضافی می دهد که در نتیجه شانس بیشتری برای دریافت دعوتنامه قبولی برای اقامت دائم کانادا را دارند. 

برنامه مهاجرت استانی کانادا به صورت متفاوت عمل می کند چون براساس یک شبکه بزرگ از برنامه های مهاجرتی است که هر کدام معیارهای خاص خود را دارند. برنامه مهاجرت استانی برای اینکه مزایای مهاجرت در تمام کشور به صورت متعادل توزیع شود ایجاد شد. از طریق این برنامه استانها و مناطق کانادا می توانند مهاجران اقتصادی مورد نیاز خود را شناسایی و جذب کنند. برنامه های مهاجرت استانی هر استانی متفاوت است و هر استان براساس شرایط خود معیارها را تعیین می کند و طبق سهمیه های مشخص شده توسط دولت فدرال مهاجران را می پذیرند. 

برای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه مهاجرت استانی باید ابتدا از استان مورد نظر خود دعوتنامه دریافت کنید. 
استانهای کانادا یک برنامه مهاجرت استانی پیشرفته دارند یعنی برنامه مهاجرتی آنها به سیستم اکسپرس اینتری فدرال مرتبط است. برنامه مهاجرت استانی نواسکوشیا جزء این برنامه ها هستند.

بدون پیشنهاد شغلی به نوااسکوشیا مهاجرت کنید


در هفته های گذشته تعدادی از برنامه های مهاجرت استانی که مرتبط با اکسپرس اینتری هستند و نیازی به پیشنهاد شغلی ندارند معرفی شده اند مثل برنامه های مهاجرت استانی انتاریو، ساسکاچوان و آلبرتا
 
نواسکوشیا برنامه های مهاجرتی گسترده ای دارد  که به همه پروفایل های مهاجران پاسخ می دهد. یکی از این برنامه ها، برنامه اولویت بازار کار نواسکوشیا برای مهاجرانی است که می خواهند بدون پیشنهاد شغلی به این استان مهاجرت کنند. 

برای اینکه واجد شرایط این برنامه باشید باید:

_ یک شماره پروفایل اکسپرس اینتری معتبر داشته باشید.
_ در پروفایل اکسپرس اینتری خود اعلام کرده باشید که می خواهید به نوااسکوشیا مهاجرت کنید.
_ از نواسکوشیا دعوتنامه دریافت کرده باشید. 
_ زمانی که دعوتنامه را دریافت می کنید باید معیارهای لازم را داشته باشید این معیارها از یک دوره دعوت به دوره دعوت دیگر فرق می کند. 
_ شرایط مربوط به تجربه کاری برای برنامه اکسپرس اینتری که واجد شرایط آن هستید را داشته باشید مثل برنامه نیروی کار ماهر فدرال، نیروی متخصص فنی فدرال و کلاس تجربه کار کانادایی. 
_ مدارک لازم برای نشان دادن تجربه کاری خود را داشته باشید.
_ مدارکی که وضعیت مهاجرت شما را در کشوری که در حال حاضر زندگی می کنید را باید داشته باشید. 
_ باید نشان دهید که شرایطی برای حمایت از خود و خانواده خود را دارید. 

مراحل اقدام از طریق برنامه مهاجرت استانی نواسکوشیا

اولین قدم این است که مطمئن شوید همه شرایط برنامه اولویت های بازار کار نواسکوشیا را که در سایت و تلگرام گنجی اعلام کردیم را دارید. 
مرحله بعدی ایجاد پروفایل اکسپرس اینتری است. ایجاد پروفایل اکسپرس اینتری چند مزیت دارد. نواسکوشیا می تواند از طریق سیستم اکسپرس اینتری مهاجران را برای برنامه مهاجرت استانی خود انتخاب کند و شما را در شرایطی قرار می دهد که دعوتنامه قبولی برای اقامت دائم را از اداره مهاجرت کانادا دریافت کنید. 

زمانی که در سیستم اکسپرس اینتری قرار می گیرید دعوتنامه ای که از اداره مهاجرت نواسکوشیا دریافت می کنید از شما می خواهد تا برای برنامه مهاجرت استانی اقدام کنید. بعد از دریافت این نامه حدود 60 روز فرصت دارید تا پرونده خود را به استان ارسال کنید.
دریافت دعوتنامه مهاجرت استانی به شما 600 امتیاز اضافی می دهد. این امتیاز اضافی تضمینی برای دریافت دعوتنامه قبولی در قرعه کشی بعدی اکسپرس اینتری است. 
دعوتنامه بعد از شش ماه منقضی می شود. شما باید در این مدت برای اقامت دائم به اداره مهاجرت کانادا درخواست دهید. 

telegram_Canada_Ganji
سوال خود را از وکیل کانادا اینجا مطرح کنید:
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
علی1400/11/20
سلام با ۴۷ سال سن و ایلتس ۷ اورال امکان داره؟ مهندس عمران م و مجرد
 • گنجی
 • 1400/11/20
برای نیروی متخصص امتیاز سن را ندارید. الان شما برای روشهای مدیریتی و کارآفرینی مناسب هستید.
علی1400/11/12
سلام
اینجانب متاهل سن 48 مدرک کارشناسی امداد و سوانح نمره دولینگو 110 خواهر ساکن تورنتو لطفا راهنمائی جهت ورود به کانادا از هر طریق به جز سرمایه گذاری
تشکر
 • گنجی
 • 1400/11/12
سن شما امتیاز کافی کسب نمی کند. آیا سابقه ویزا و نمره زبان دارید؟
م.1400/11/02
سلام من ٣٦ سال سن دارم( متولد ٦٥) ، کارشناسی ارشد کامپیوتر خوندم ( هوش مصنوعی) تو شرکت دو سال ای تی کار کردم و الان دانشجو دکتری هستم هوش ( دانشگاه تهران مرکزی دفاع نکردم هنوز ) میخوام برای کار برم کانادا میشه راهنمایی کنید زبان دارم کلاس میرم و بر فرض اینکه تافل ١٠٠ بِه بابا بگیرم
 • گنجی
 • 1400/11/02
واجد شرایط خواهید بود اگر ایلتس جنرال 6(همه اسکیل ها بالای شش) داشته باشید.
سپس برای برنامه های نیروی متخصص استانی جهت مهندسین کامیپوتر اقدام کنید که ما در لینک زیر توضیح دادیم:
مهاجرت به بریتیش کلمبیا بدون نیاز به پیشنهاد شغلی
 
سعیده1400/10/08
سن 43 سال کارشناس ارشد تصویربرداری پزشکی ایللس 6ونیم امکان مهاجرت است؟
 • گنجی
 • 1400/10/08

فامیل در کانادا و سابقه ویزا و ریز نمرات ایلتس را در واتس اپ بفرمایید که امتیاز شما را مشخص کنیم در حالت عالی با سن بالای 40 شانس کم است.

 

پیمان1400/09/22
سلام 51سال سن، کارشناس ارشد مهندسی برق، 23سال سابقه کار مرتبط و آیلتس6جنرال، آیا امکان اقدام هست؟
 • گنجی
 • 1400/09/22
مشکل سن شما می باشد که امتیاز کافی کسب نمی کند در رده سنی شما برای استارت اپ ، کارآفرینی اقدام می کنند که شانس بالاتری دارد.
شیما ف1400/09/22
سلام
واسه مهاجرت کاری به کانادا حتما باید مدرک زبان داشته باشیم؟
 • گنجی
 • 1400/09/22
بجز برنامه سرمایه گذاری کبک، اسپانسرشیپ بقیه برنامه نیازمند ایلتس 5 به بالا است.
شادی م1400/09/22
میشه لطفا شرایط این برنامه رو بفرمایید.
 • گنجی
 • 1400/09/22
دو راه کلی دارد، یا شما جاب آفر دارید یا رشته شما مورد نیاز استان است.
سپس مدرک زبان و سابقه کار نیاز دارد.
اگر شرایط بالا مناسب شماست رزومه بفرستید و فرم ارزیابی پر کنید.
خبرهای مرتبط
مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

زمان بررسی کدام برنامه مهاجرتی سریعتر است؟

 • برنامه های مهاجرتی کانادا
 • ویزای طلایی و اقامت پرتغال
 • شهروندی و پاسپورت دومینیکا
 • برنامه اقامت دائم آمریکا
شرکت کنندگان : تن