پذیرش مهندسی کامپیوتر در بریتیش کلمبیا کانادا

بازدیدکنندگان : 2949 نفر 1400/03/08
پذیرش مهندسی کامپیوتر در بریتیش کلمبیا کانادا
تمدید برنامه آزمایشی بریتیش کلمبیا 

قرعه کشی های هفتگی برنامه آزمایشی بریتیش کلمبیا کانادا تا یک سال دیگر ادامه دارد.

این استان در تاریخ 4 ژوئن 2021 اعلام کرد، بریتیش کلمبیا برنامه های آزمایشی را تمدید می کند تا مهاجرت را برای نیروی کار فناوری و کامپیوتر آسان کند.
برنامه آزمایشی فناوری بریتیش کلمبیا تا ژوئن 2021 تمدید شده است. برنامه آزمایشی را برای نیروی کار فناوری خارجی که در یکی از 29 مشاغل تعیین شده در بریتیش کلمبیا پیشنهاد شغلی دارند اقامت دائم را ارائه می دهد. 
پیشنهاد شغلی باید برای حداقل یکسال باشد و در زمان درخواست باید حداقل 120 روز از زمان آن باقی مانده باشد.
برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا هر هفته قرعه کشی برنامه فناوری را برای نیروی کار فناوری و کارفرمایان انها انجام می دهد، هم نیروی کار و هم کارفرمایان باید واجد شرایط برنامه فناوری باشند.
بریتیش کلمبیا پرونده های برنامه آزمایشی فناوری را اولویت بندی می کند. زمانی که مهاجران پرونده کامل خود را ارائه می دهند، پرونده آنها در روز کاری بعدی به تیم مخصوص برنامه آزمایشی فناوری داده می شود.
در وبسایت دولت ذکر شده که پرونده برنامه فناوری سریعتر از دیگر برنامه های مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا بررسی می شوند، که از زمان دریافت پرونده دو یا سه ماه بررسی آن طول می کشد.
فرم ارزیابی مهاجرت کانادا گنجی

صدور 82 دعوتنامه در قرعه کشی برنامه آزمایشی فناوری بریتیش کلمبیا


استان بریتیش کلمبیا امسال 4.438 دعوتنامه از طریق برنامه های مختلف مهاجرت استانی صادر کرده است.
بریتیش کلمبیا در تاریخ 18 می 28/2/1400 از طریق برنامه های مهاجرت استانی قرعه کشی جدیدی را برگزار کرد.
برنامه های مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا 82 دعوتنامه از طریق برنامه آزمایشی فناوری، اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا و مهاجرت براساس مهارت صادر کرده است.
بریتیش کلمبیا غربی ترین استان کانادا است، سومین شهر بزرگ کانادا یعنی ونکوور در این استان است. اقتصاد بریتیش کلمبیا براساس جنگلداری و استخراج معادن است. به علت داشتن محیط طبیعی، جنگل های گسترده و آب و هوای ساحلی به عنوان زیباترین مناطق کانادا است.
برنامه اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا با سیستم مهاجرتی اکسپرس اینتری فدرال هماهنگ است، که این برنامه باعث کاهش زمان بررسی پرونده های مهاجرتی می شود. در برنامه اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا مهاجران واجد شرایط  در صورت دریافت دعوتنامه مهاجرت استانی می توانند دعوتنامه قبولی برای اقامت دائم را دریافت کنند. 
مهاجران دعوت شده از برنامه های نیروی کار ماهر و فارغ التحصیلان بین المللی حداقل 80 امتیاز نیاز داشتند.
مهاجران دعوت شده 30 روز تقویمی فرصت دارند تا از طریق برنامه مهاجرت استانی اقدام کنند.
امسال تا به حال بریتیش کلمبیا 4.438 دعوتنامه از طریق برنامه های مختلف مهاجرت استانی صادر کرده است.
فارغ التحصیلان بین المللی که در سه سال گذشته از دانشگاه یا کالج فارغ التحصیل شده اند، واجد شرایط برنامه فارغ التحصیلان بین المللی هستند. مهاجران این برنامه باید پیشنهاد شغلی دائمی تمام وقت از یک کارفرما در بریتیش کلمبیا را داشته باشند. مهاجران واجد شرایط این گروه باید مدرک دیپلم یا گواهی از یک موسسه تحصیلات تکمیلی در کانادا را داشته باشند. مهاجرانی که مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد دارند باید مدرک تحصیلی خود را از موسسات تحصیلات تکمیلی کانادا گرفته باشند.  کسانی که دیپلم یا گواهینامه از موسسات خصوصی را دارند واجد شرایط نیستند. 

برنامه آزمایشی فناوری بریتیش کلمبیا


برنامه آزمایشی فناوری بریتیش کلمبیا ونکوور یک برنامه سریع مهاجرت استانی برای نیروی کار فناوری و دانشجویان بین المللی است. مهاجران باید در یکی از برنامه های مهاجرت استانی در بریتیش کلمبیا ثبت نام کرده و در یکی از 29 مشاغل واجد شرایط برنامه فناوری پیشنهاد شغلی معتبر برای حداقل 12 ماه داشته باشند.
برای ثبت نام در برنامه های مهاجرت براساس مهارت یا اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا مهاجران باید در طریق سیستم مهاجرتی آنلاین این استان پروفایل ایجاد کرده و در سیستم مهاجرت براساس مهارت ثبت نام کنند.
مهاجران مورد ارزیابی قرار می گیرند و امتیاز آنها تعیین می کند که آیا می توانند در قرعه کشی شرکت کنند یا نه. به مهاجران براساس تحصیلات، سابقه کار، مدرک تحصیلی و پیشنهاد کاری امتیاز می دهند. قرعه کشی برنامه آزمایشی فناوری هر هفته برگزار می شود.
برنامه آزمایش فناوری در ماه می سال 2017 و بعد از مطالعاتی که در بازار کار انجام شد و بزرگترین مسئله صنعت فناوری دسترسی به استعدادهای فناوری بود، ایجاد شد. این برنامه برای کمک به رشد بخشهای فناوری، نحوه مهاجرت نیروی کار فناوری که مهارت در شغل های مورد تقاضا داشتند را آسان کرد. این برنامه تا چند بار تمدید شده است و تا ماه آینده باز است.

برنامه آزمایشی فناوری یرای مهاجران اکسپرس اینتری


مهاجران اکسپرس اینتری که از برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا دعوتنامه دریافت می کنند، 600 امتیاز اضافی براساس سیستم جامع امتیاز بندی دریافت کرده که تضمینی برای دریافت دعوتنامه قبولی در قرعه کشی بعدی اکسپرس اینتری است.
اکسپرس اینتری سیستمی برای مدیریت سه برنامه مهاجرتی فدرال است: برنامه نیروی کار ماهر فدرال، برنامه نیروی متخصص فنی فدرال و کلاس تجربه کار کانادایی.
به مهاجران اکسپرس اینتری براساس سن، سابقه کار ماهر، تحصیلات و تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی امتیاز می دهند. 
کانادا از مهاجران دعوت می کند تا از طریق قرعه کشی های اکسپرس اینتری برای اقامت دائم اقدام کنند. در صورت تایید آخرین مرحله فرود در کانادا و درخواست برای دریافت اقامت دائم است.

قرعه کشی برنامه آزمایشی فناوری بریتیش کلمبیا

از ابتدای سال 2021 استان بریتیش کلمبیا کانادا، 3.977 دعوتنامه برای مهاجران صادر کرده است تا از طریق برنامه مهاجرت استانی برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند.
بریتیش کلمبیا برای 84 مهاجر دعوتنامه صادر کرد تا در 4 می از طریق برنامه مهاجرت استانی اقدام کنند.
برنامه آزمایشی فناوری بریتیش کلمبیا دعوتنامه هایی برای مهاجران برنامه اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا و مهاجرت براساس مهارت صادر کرد. این گروه از مهاجران، پیشنهاد شغلی در یک شغل تاییدشده را دارند. این مهاجران باید چند سال تجربه کاری در مشاغل ماهر نیز داشته باشند.
مهاجران دعوت شده که از گروههای نیروی کار ماهر و فارغ التحصیلان بین المللی بودند، حداقل 80 امتیاز داشتند. گروه نیروی کار ماهر برای نیروی متخصص خارج از کانادا است که تحصیلات یا دوره آموزشی در یک حرفه، مشاغل فنی یا مدیریتی یا تجارتی و یا سایر مشاغل ماهر را دارند و شغل او باید براساس طبقه بندی مشاغل 0 یا A یا B باشد. فارغ التحصیلان بین المللی در طی سه سال گذشته از دانشگاه یا کالج کانادایی فارغ التحصیل شده اند و می توانند واجد شرایط برنامه فارغ التحصیلان بین المللی باشند. این فارغ التحصیلان باید یک پیشنهاد شغلی دائمی تمام وقت از یک کارفرما در بریتیش کلمبیا را داشته باشند.
استان بریتیش کلمبیا 3.977 مهاجر را در سال 2021 دعوت کرده است.
مهاجران دعوت شده 30 روز تقویمی برای ثبت نام فرصت دارند.

برنامه آزمایشی فناوری بریتیش کلمبیا کانادا


برنامه آزمایشی فناوری بریتیش کلمبیا یک برنامه سریع استانی برای نیروی کار فناوری و دانشجویان بین المللی که مورد تقاضای استان هستند، است. مهاجران باید در یکی از برنامه های مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا ثبت نام کرده و در یکی از 29 مشاغل واجد شرایط برنامه فناوری پیشنهاد شغلی معتبر برای حداقل 12 ماه داشته باشند.
برنامه آزمایشی فناوری به بریتیش کلمبیا اجازه می دهد تا افراد با استعداد برای رشد و پیشرفت بخش فناوری را جذب و حفظ کند. این برنامه در سال 2017 ایجاد شد، چون تقاضا برای نیروی کار ماهر فناوری بیشتر از عرضه آن بود. این برنامه به جذب نیروی کار ماهر و با استعداد می پردازد. برنامه آزمایشی فناوری تا ماه ژوئن 2021 تمدید شده است.
برای ثبت نام در برنامه های مهاجرت براساس مهارت یا اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا مهاجران باید در سیستم آنلاین مهاجرتی استان بریتیش کلمبیا یک پروفایل ایجاد کرده و در سیستم مهاجرت براساس مهارت ثبت نام کنند.
مهاجران مورد ارزیابی قرار می گیرند و امتیاز آنها تعیین می شود و اینکه آیا آنها در قرعه کشی دعوت می شوند، مشخص می شود. به مهاجران براساس سطح تحصیلات، سابقه کار مستقیم ، داشتن مدرک تحصیلی و پیشنهاد کاری امتیاز داده می شود. قرعه کشی برنامه فناوری هر هفته برگزار می شود.
برنامه آزمایشی فناوری در ماه می سال 2017 و بعد از یک مطالعه بازار کار که مشخص شد بزرگترین مساله فناوری دسترسی به نیروی کار بااستعداد بود، ایجاد شد. برنامه فناوری با آسان کردن مهاجرت نیروی کار با مهارت به بریتیش کلمبیا به رشد بخش فناوری و کامپیوتر کمک می کند. این برنامه چند بار تمدید شده، آخرین بار تا ماه آینده تمدید شد.
برنامه آزمایشی فناوری برای مهاجران اکسپرس اینتری
مهاجران اکسپرس اینتری که از برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا دعوتنامه دریافت می کنند، 600 امتیاز اضافی براساس سیستم جامع امتیاز بندی به آنها داده می شود و این امتیاز اضافی تضمینی برای دریافت دعوتنامه قبولی در قرعه کشی بعدی اکسپرس اینتری است.
اکسپرس اینتری یک سیستم مدیریتی برای سه برنامه مهاجرتی فدرال است: برنامه نیروی کار ماهر فدرال، برنامه نیروی متخصص فنی فدرال و کلاس تجربه کار کانادایی.
کلاس تجربه کار کانادایی از سال 2008 برای مهاجرانی که در کانادا کار یا تحصیل کرده اند و می خواهند اقامت دائم بگیرند، ایجاد شده است. 
از سال 2013 برنامه نیروی کار ماهر فدرال برای مهاجرت نیروی کار ماهر حرفه ای ایجاد کرد. 
به مهاجران اکسپرس اینتری براساس سن، تجربه کار، تحصیلات و تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی امتیاز می دهند.
سپس کانادا از مهاجران دعوت می کند تا از طریق قرعه کشی اکسپرس اینتری برای اقامت دائم اقدام کنند. در صورت تایید آخرین مرحله فرود در کانادا و درخواست کارت PR است.

telegram_Canada_Ganji
 
سوال خود را از وکیل کانادا اینجا مطرح کنید:
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
تعداد پرسش ها: 1
علی رر1401/03/07
هزینه ارشد معماری در دانشگاهخوب ونکوور چقدره؟
هزینه یک اپارتمان تک خواب و هزینه زندگی دونفر چنده؟
  • گنجی
  • 1401/03/19
از 25هزار دلار به بالا براساس نوع دانشگاه
هزینه اپارتمان بین 1900تا 3000دلار براساس نوع ملک و موقعیت.
دسته بندی خبرها
مهمترین های کانادا
پادکست ها
پربازدیدترینها

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام روش با سن بالای 40 شانس اقامت بیشتری دارد؟

  • اکسپرس اینتری فدرال و استانی کانادا
  • استارتاپ ویزای کانادا با آیلتس5
  • ورک پرمیت با ویزای توریستی ایرانیان
شرکت کنندگان : تن