برنامه آنلاین انگشت نگاری کانادا از روز دوشنبه شروع به کار می کند

بازدیدکنندگان : 1097 نفر 1399/09/09
برنامه آنلاین انگشت نگاری کانادا از روز دوشنبه شروع به کار می کند

برنامه آنلاین انگشت نگاری کانادا از روز دوشنبه شروع به کار می کند

متقاضیان مهاجرت کانادا یا ویزای کانادا از دوشنبه 30 نوامبر سال 2020 می توانند زمان انجام انگشت نگاری ویزای خود را به صورت آنلاین رزرو کنند.
 از دوشنبه 30 نوامبر سیستم وقت دهی کانادا فعالیت انگشت نگاری را شروع خواهد کرد. مهاجران و شهروندان کانادا وقت های انگشت نگاری خود را به صورت آنلاین می توانند در Service Canada، رزرو کنند.
 کارمندان بخش مهاجرت کانادا از سپتامبر با مهاجران برای تعیین زمان انگشت نگاری تماس می گیرند. با این حال از دوشنبه آینده مهاجرانی که تماسی دریافت نکردند باید از برنامه رزرو آنلاین برای تعیین وقت انگشت نگاری خود استفاده کنند، که در نامه انگشت نگاری آنها ذکر شده است.
 سازمان مهاجرت کانادا اعلام کرد متقاضیان مهاجرت باید وقت انگشت نگاری خود را در نزدیک ترین موسسه خدماتی کانادا به خود رزرو کنند. خدمات انجام انگشت نگاری بدون تعیین وقت در دسترس نیست و افرادی که وقت انگشت نگاری ویزای کانادا دارند انگشت نگاری خود را به موسسات خدماتی کانادا باید ارسال کنند. 


معافیت از انجام انگشت نگاری(بایومتریک) کانادا

متقاضیان مهاجرت کانادا که در 10 سال گذشته انگشت نگاری خود را ارسال نکرده اند برای دیدن جزئیات انگشت نگاری به وکیل یا پروفایل خود مراجعه کنند. طبق اعلامیه  سازمان مهاجرت کانادا مهاجرانی که اقامت موقت یا دائم کانادا را دارند و در 10 سال گذشته انگشت نگاری خود را ارائه داده اند معاف از انگشت نگاری ویزای کانادا هستند.


telegram_Canada_Ganji
برچسب ها :
دیدگاه کاربران
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
خبرهای مرتبط
مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

شرکت کنندگان : تن

سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا