Family Assistance کمک به خانواده

کمک به خانواده ها در مورد کودکانشان در کانادا

 
والدین و سرپرستان قانونی، در زندگی کودکان از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. هر پدر و مادر و یا سرپرست قانونی می داند که در مراحل فرزندداری، زمانهایی وجود دارد که ممکن است دشوار باشد، بخصوص زمانی که شما به کشور جدیدی نقل مکان کرده و در موقعیت متفاوتی قرار گرفته باشید. سازمان ها و منابع بسیاری وجود دارند که می توانند در این امر به والدین و سرپرستان قانونی و فرزندان آنها کمک کنند. در اینجا بعضی از آنها ذکر می شود:
 
 

مراکز کمک به خانواده

 
در کانادا تعدادی مراکز کمک به خانواده وجود دارند که در سرتاسر این کشور واقع شده اند. این مراکز به منظور بهبود رشد عاطفی، جسمی، فکری و اجتماعی کودکان بین 0 تا 6 سال و خانواده های آنان، برنامه هایی را ارائه می کنند. برنامه های موجود در این مراکز عبارتند از: آموزش والدین و گروه های پشتیبان، منابع کمک به والدین، برنامه های تغذیه دوران بارداری، محل های بازی ، کتابخانه قرض دهنده اسباب بازی و کمک رسانی به جوامع کوچکتر .
 
 

موسسه خانه و مدرسه

 
فدراسیون خانه و مدرسه ، سازمانی داوطلبانه است که در این سازمان، والدین و معلمین، بمنظور ارائه بهترین شکل ممکن از آموزش به همه کودکان، با یکدیگر همکاری می کنند. این سازمان با کودکان، جوانان و نیازهای آنها در مدرسه و خانه، مرتبط می باشد. شعب این سازمان در تک تک مدارس فعالیت می کنند. مشارکت همه پدر و مادرها در این فدراسیون مورد استقبال قرار می گیرد.
 

فرم ارزیابی مهاجرت کانادا موسسه گنجی

موسسه والدین 

 
موسسه والدین ، موسسه ای حمایتی با محوریت والدین است و هدف از آن ، یافتن روش هایی برای به حداقل رساندن انزوای والدین می باشد. دستیابی به این هدف از طریق فعالیت ها و به اشتراک گذاشتن اطلاعات صورت می پذیرد. فعالیت های اصلی عبارتند از: ایجاد امکان دسترسی والدین به اطلاعات مفید و ایجاد ارتباط والدین با همدیگر از طریق وب سایت و همچنین برنامه ریزی فعالیتهای جاری اجتماعی برای والدین.
 
 

هیچ کسی کامل نیست

 
این برنامه، یک برنامه ملی است که ارائه دهنده آموزشهای فرزندداری و حمایت از والدین کودکان پنج ساله و کمتر از آن می باشد. این برنامه برای برآوردن نیازهای والدینی که جوان، تنها، و از لحاظ اجتماعی و جغرافیایی منزوی هستند و یا کسانی که دارای درآمد کم و یا تحصیلات رسمی محدود می باشند طراحی شده است.
 
 

منابع اینترنتی فرزند داری

 
همچنین تعدادی از منابع کمکی نیز بر روی اینترنت در دسترس والدین و سرپرستان قانونی می باشد. این منابع، شامل موضوعات مختلفی است که به پیشبرد توسعه امر سلامت کودکان در کانادا (از دوران کودکی تا نوجوانی) می پردازد. بعضی از این منابع، برای همه والدین بوده و بعضی نیز، برای والدینی که مهاجران جدید به کانادا می باشند هستند.
 

مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

اخبار برگزیده

نظرسنجی مهاجرت کانادا

زمان بررسی کدام برنامه مهاجرتی سریعتر است؟

  • برنامه های مهاجرتی کانادا
  • ویزای طلایی و اقامت پرتغال
  • شهروندی و پاسپورت دومینیکا
شرکت کنندگان : تن