بالا بردن رتبه در بانک متقضاضیان اکسپرس اینتری 2015

بالا بردن رتبه در بانک متقضاضیان اکسپرس اینتری 2020

شاید عده ای از علاقه مندان و متقاضیان مهاجرت به کانادا تا کنون موفق به ایجاد پروفایل خود شده باشند، اما دانستن این نکته حائز اهمیت است که صرف ایجاد پروفایل به مانند ورود به بانک متقاضیان نخواد بود. شما باید حداقل از طریق یکی از برنامه های نیروی متخصص حرفه ای چهارگانه پیشین دولت کانادا واجد شرایط و حائز حداقل امتیازهای لازم برای به جریان انداختن پرونده مهاجرتی خود باشید. پروفایل خوب و بدون نقص و اشتباه (اشتباه در ایجاد پروفایل باعث جریمه 2تا5ساله از سی دولت کانادا خواهد بود) شانس شما را برای رقابت بین دیگر متقاضیان مهاجرت کانادا در بخش Express Entry بالا خواهد برد. 

سیستم جامع امتیاز بندی اکسپرس اینتری

باید بدانید که در برنامه اکسپرس اینتری کانادا، افراد بر اساس امتیاز به دست آمده رتبه بندی Top Rank Candidate می شوند و این رتبه آنهاست که معیار انتخاب شدن یا نشدن افراد برای مهاجرت به کانادا را فراهم می کند، در واقع برخلاف برنامه های گذشته کسب حداقل میزان امتیاز لازم شرط به جریان افتادن پرونده نخواهد بود، بلکه کسب بالاترین امتیاز ممکن و داشتن رتبه بهتر نسبت به سایر متقاضیان است که می توند پرونده ای را در اولویت انتخاب قرار دهد. امتیاز بندی این برنامه از طریق "سیستم جامع امتیاز بندی CRS" صورت می گیرد، سیستمی که افراد را بر اساس شرایط و قابلیت های فردی و سوابق حرفه ای مورد سنجش و رتبه بندی قرار می دهد.  متاسفانه افراد بسیاری می پندارند که داشتن یک پیشنهاد شغلی یا دعوت نامه استانی شرط اصلی وارد شدن به این برنامه است اما باید بدانید که موارد ذکر شده ، شما را واجد امتیازهای بیشتری خواهند کرد و الزامی برای داشتن پیشنهاد شغلی و یا دعوت نامه استانی وجود ندارد، لذا نقش وکیل باتجربه مشخص تر خواهد بود.
سقف امتیاز قابل کسب در این سیستم 1200 امتیاز است؛ این امتیازبندی از طریق سازوکار پیچیده ای صورت می گیرد  که برای آشنایی اولیه با این روند می توانید اینجا (امکان امتیازبندی آنلاین و رایگان) را کلیک کنید. ضمناً مفتخریم که به عنوان تنها سازمان مهاجرتی ایرانی، امکان امتیازبندی آنلاین و رایگان این برنامه را برای شما فراهیم کرده ایم.   
همچنین با نصب اپلیکیشن از اپ استور (در لینک پایین سایت) امتیاز خود را بررسی کنید
 

بهبود بخشیدن رتبه شما در بانک متقاضیان

سیستم جامع امتیاز بندی، ساز و کاری پیچیده را دارا می باشد و آشنایی ما با تمامی جنبه های متفاوت این فرآیند، عاملی مهم در موفقیت پرونده های موکلین ما خواهد بود. باید بدانید ما در مراحل مختلف امتیاز بندی، قادر خواهیم بود تا حداکثر امتیاز لازم را برای شما کسب کرده  و باعث بهبود رتبه شما شویم. ما رتبه و نمره شما را با دیگر موکل هایمان(به عنوان جامعه آماری کوچکتر) سنجیده و پیش بینی احتمال قبولی تان را خواهیم داشت. ما در مراحل مختلف این روند شامل: جمع آوری مدارک کاری، تحصیلی و شخصی مشاور شما خواهیم بود و با ارائه بی نقص و کامل این مدارک، به عنوان وکیلتان، شما را واجد شرایط به دست آوردن دعوت نامه دولت کانادا خواهیم کرد. توجه داشته باشید که نمره زبان CLB بالاتر از 8 به شما شانس پذیرش بهتری خواهد داد که معلم های زبان نکات لازمه را به شما ارائه خواهند داد.(برای محاسبه نمره آیلتس خود طبق CLB کلیک کنید.
آشنایی ما با بازارکار کانادا و رصد کردن هر لحظه نیازهای کارفرماهای کانادایی، می تواند عاملی مهم در به دست آوردن پیشنهاد شغلی برای موکلین ما باشد، همراهی شما در تهیه ای رزومه ای مناسب جهت ارائه به کارفرماها از دیگر خدمات تیم کارشناسان سازمان مهاجرتی گنجی است. هر فرد امکان ثبت اطلاعات در بانک مشاغل کانادا را داراست، اما ساخت پروفایلی که باعث درخشیدن شما شود در تخصص ماست، ارائه اطلاعات سوابق کاری شما در ایران به نحوی که برای کارفرمایان و دولت های استانی جذاب باشد، وظیفه ای است که به عهده ماست.
سعی ما بر این خواهد بود تا دربسیاری از موارد با کسب امتیاز خوب و کافی از برنامه express entry 2020 ، شما را از داشتن پیشنهاد شغلی job offer بی نیاز کنیم و حال که بعد از مدت ها انتظار وارد بانک متقاضیان (express entry pool) شده اید بتوانید به راحتی دعوتنامه کانادا ITA را بدست آورید.
در نهایت باید بدانید که با توجه به نوپا بودن این برنامه، امکان تغییرات لحظه ای در این برنامه وجود دارد. ما موظفیم تا شما را در جریان تمامی این تغییرات قرار دهیم و مسئولیت تغییر و به روز رسانی اطلاعات شما به عهده گیریم. 
 

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام استان شانس دریافت اقامت با ورک پرمیت ناشی از توریستی ایرانیان دارد؟

  • برنامه مهاجرتی استان های آتلانتیک
  • برنامه مهاجرت ساسکاچوان
  • برنامه مهاجرت بریتیش کلمبیا
  • اخذ جاب آفر کانادا
شرکت کنندگان : تن