دعوتنامه Express Entry ITA

اکسپرس اینتری کانادا

دعوتنامه Express Entry ITA

دعوت نامه را دریافت کرده اید و باید پرونده خود را ارسال کنید

 در صورت انتخاب شدن از میان متقاضیان متعدد در بانک متقاضیان Express Entery کانادا، شما قدم در آخرین مرحله از روند مهاجرت خود به کانادا گذاشته اید. در این مرحله، شما دعوت نامه دولت کانادا یا به اختصار آی تی اِی ITA را دریافت خواهید کرد. به محض دریافت، تنها 60 روز فرصت دارید تا مدارک کامل خود (طبق لیست مدارک موجود) را در غالب پرونده ای کامل برای دولت کانادا ارسال کنید. این زمان کوتاه به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود.
با توجه به بازه زمانی 60 روزه، جمع آوری مدارک مختلف کاری دشوار جلوه می کند. باید بدانید تمامی مدارک، از جمله سوابق کاری، تحصیلی، اطلاعات فردی و ...  ، باید با توجه به استانداردهای مورد نظر اداره مهاجرت  کانادا تهیه شوند و به تایید مراجع ذیصلاح برسند. تمامی مدارک پشتیبان باید با اطلاعاتی که پیش از این و در پروفایل اکسپرس اینتری کانادا خود در اختیار دولت کانادا قرار داده اید، همخوانی و هماهنگی کامل داشته باشند. هر گونه تناقض می تواند باعث محرومیت شما از ورود به خاک کانادا تا 5 سال گردد.
توجه داشته باشید که در فرآیندی خاص شما امکان به روز کردن اطلاعات خود در پروفایل را دارا می باشید، با توجه به مجازات محرومیت 5 ساله، این فرآیند می بایست به صورتی صحیح انجام شود و این امر از جمله خدماتی است که سازمان مهاجرت گنجی در اختیار موکلین خود قرار می دهد.
 

مدارک پشتیبان شما برای Express Entry به طور عمومی به پنج گروه اصلی تقسیم می شوند:

  1. مدارک کاری
  2. مدارک تحصیلی
  3. مدارک مرتبط به دانش زبان
  4. مدارک هویت فردی
  5. مدارک انطباق پذیری

در مورد اول، تهیه نامه های سابقه کاری متناسب با شرایط دولت کانادا با پشتیبانی کارشناسان تیم سازمان مهاجرتی گنجی صورت می گیرد، به خاطر داشته باشید با توجه به پیچیدگی های ترجمه رسمی مدارک فوق سازمان مهاجرت گنجی با همکاری با مترجمین انگلیسی/فرانسه زبده مورد تایید  از بروز هر گونه مشکل در این روند جلوگیری می کند.
شایان ذکر است که تمامی مدارک تحصیلی دانشگاه محل تحصیل باید به تایید سازمانهای ارزیابی مدارک تحصیلی کانادایی برسند، پرداخت هزینه های این امر با توجه به محدودیتهای نظام بانکی در ایران و نیاز به کارت اعتباری، خدمت دیگری است که سازمان مهاجرتی گنجی در اختیار موکلین خود قرار می دهد. در این مورد باید اضافه کرد که با توجه به تجربه های موارد پیشین ارزیابی مدرک توسط سازمانهای کانادایی بارها با مشکلات متعدد همراه بوده است، پیگیری و حل این مشکلات امری است که با مساعدت همکاران دفتر مونترال موسسه هر چه سریعتر و با دقت بسیار بالایی رخ داده است.
 
در زمینه دانش زبان؛ که در کانادا براساس CLB سنجیده می شود، تیم گنجی اقدام به همکاری با شماری از مدرسین طراز اول عرصه تدریس زبان انگلیسی (IELTS) و فرانسه (TEF - TCF) نموده که همکاری های گذشته با این افراد باعث افزایش موفقیت چشمگیردر بین موکلین ما شده است.
باید توجه داشته باشید که جمع آوری و ترجمه مدارک هویت شخصی که مورد نیاز روند مهاجرت است نیز روندی زمان گیر است که با توجه به آشنایی ما با مراحل مرتبط، این امر برای موکلین ما مشکلی ایجاد نخواهد  کرد.
مدارک انطباق نیز بخش مهمی از پرونده شما را در برخواهد داشت که جزئیات آن برای هر فرد با هر ملیتی متفاوت است.

از جمله عوامل تعیین کننده در تهیه یک پرونده مهاجرتی بی نقص می توان به عوامل زیر اشاره کرد:

جمع آوری مدارک مرتبط و بی نقص متناسب با استانداردهای اداره مهاجرت کانادا
تکمیل بی نقص فرمهای مورد نیاز دولت کانادا
ارزیابی و بررسی مجدد مدارک برای آگاهی از هر گونه خطا و اشتباه احتمالی پیش از ارسال پرونده
اتمام جمع آوری پرونده در زمان معین
 
ارتباط با اداره مهاجرت کانادا در صورت بروز هر گونه مشکل (شایان ذکر است که آقای گنجی به عنوان وکیل رسمی مورد تایید اداره مهاجرت کانادا امکان برقراری ارتباط بی واسطه و سریع با مراجع کانادایی را دارا می باشند.)
 
در پایان باید خاطر نشان کرد تمامی مراحل فوق، دربردارنده وظایفی هستند که به عهده سازمان مهاجرتی گنجی است. 

نظرسنجی مهاجرت کانادا

آیا ورک پرمیت کانادا با ویزای توریستی ایرانیان بعد از 28فوریه 2024 تمدید می شود؟

  • تمدید نمی شود.
  • تمدید می گردد.
  • من روشهای بهتر را اقدام می کنم.
شرکت کنندگان : تن